Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nézik le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nézik le azt akinek nincs párja?

Figyelt kérdés
Középiskola óta így érzem, és ez mintha csak rosszabbodna ahogy idősebb leszek. Másoknak kapcsolat után jön a kapcsolat, én az első óta egyedül vagyok mert csúnyán kihasználtak. Alapból nehéz ezt a helyzetet elviselni de amikor társul hozzá a párban lévők felsőbbrendűségi érzése, akkor ki tudnék készülni. Mire jó ez? Tényleg kevesebbet ér az az ember akibe épp nem szerelmes valaki? ...
2014. febr. 10. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

miert foglalkozol azzal, mit mondanak masok?

en egyebkent nem erzem, hogy leneznenek vagy barhogyan is velekednenek. talan azert, mert nem erdekel mit szolnak hozza...? :)

2014. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sajtoreferens ***** válasza:
0%
Azért néznek le, mert evolúciós szempontból haszontalan vagy.
2014. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A büszkeségem miatt fontos... szerettem volna ha az ismerősi kör legalább mellettem áll miután exem megcsalt meg tönkretett lelkileg, de azt látom hogy csak lenéznek amiért képtelen vagyok találni valakit utána. Nagyon elvesztettem a bizalmam. Idegenek véleménye nem érdekel, ők csak szimplán bosszantak amikor látom hogy alig vannak egyedül max 1-1 hónapig, én meg alig voltam együtt valakivel egész életemben
2014. febr. 10. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Ilyenért engem nem néztek le sosem. Van olyan kortársam, akinek már felesége van és gyereket terveznek, nekem meg barátnőm sincs. Na és? :D


Szerintem a felsőbbrendűségi érzést a barátaid felől csak beleképzeled a dolgokba egyébként.

Viszont ha direkt csinálják, akkor igyekezz kevesebbet találkozni velük.

2014. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De mégis mit tehetnék? Köszönöm, így is lelkileg roncs vagyok, jó érzés volt azt olvasni hogy haszontalan is vagyok. Gyűlölöm hogy az emberiség a civilizáció ellenére ennyire ostoba, állati szinten működik még ennyi évszázad után is... Most akkor mit csináljak, öljem meg magam?
2014. febr. 10. 10:57
 6/16 A kérdező kommentje:
A barátaim jó fejek, mellettem állnak. A volt barátommal közös ismerősökkel van a probléma; mindenki tudja milyen aljas szemét és mit művelt, meg hogyan szakítottunk, mégis van képük gratulálni az új kapcsolatához (azzal a lánnyal csalt meg) miközben anno még nekem örültek... és senki le se szarja, hogy milyen gerinctelen, mindenki csak vállon veregeti.
2014. febr. 10. 10:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Biztos azert nezik le azt az embert akinek nincs parja, mert valoszinu azt hiszi hogy nem kell o a kutyanak sem.. Sajnos sokan igy gondolkodnak.. Az sem egeszseges ha valakinek folyamat egyik kapcsolatrol a masik kapcsolatra valt hetente ami meg undorito is... Ne zavarjon ez.. Semmi kozuk nincs a te magan eletedhez... Sokaknak nincs eletuk ezert foglalkoznak a masikeval..

En mar sok ideje egyutt vagyok parommal megsem erzem magam felsobb rendunek (csak szerencsesnek :) ) es nem nezek le masokat.

17/L

2014. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor te normális vagy : ) Ritka kivétel. Irigyellek, nekem 17 évesen még hírből sem volt senkim, aki meg végül lett nagy nehezen az is kihasznált. Egyébként meg az a vicc az egészben hogy nem vagyok se bányarém, se túlsúlyos, semmi, csak sajnos hajlamos vagyok depressziós lenni mivel sokat csalódtam már az emberekben és nehezen nyílok meg... de ez egy ördögi kör mert addig nem leszek jobban amíg mindenki mást szeret valaki csak engem nem
2014. febr. 10. 11:01
 9/16 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok megint.

meg mindig all a kerdesem: miert torodsz azzal, hogy ki mit gondol es mond? foleg, hogy azok az emberek gratulalnak az exednek, blabla. ne foglalkozz veluk, keress masik tarsasagot.

az emberiseg lehet, hogy allati szinten van, de te nem. legyel okosabb a tobbinel, az atlagnal es keruld el a hasonlo alakokat.

lasd, aki egy kicsit is gondolkodik, mar rajon arra, hogy az emberek rosszindulatuak, kibeszelnek, stb. de ez mind azert van, mert te is foglalkozol veluk. ez az o szintjuket mutatja, te mashol helyezkedsz el.

az meg, hogy egy ideig egyedul vagy mit szamit? semmit. foglald el magad valamivel, de ne onsajnalattal.

2014. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod: egyik füleden be, másik füleden ki.

#2: még ha helytálló is lenne az érvelésed... (de nem az, hiszen nem attól lesz valaki evolúciós szempontból hasznos, hogy épp van valakije, hanem attól, hogy végső soron hány utódot hoz világra. Evolúciós szempontból az sokkal értékesebb, ha valaki mindegy, hogy hány embertől, de legalább 5 gyereket szül, mint az, akinek 16 éves korától van párja, de mondjuk csak 1 gyerekük lesz, vagy annyi sem. Szóval hibás érv, hiszen akkor miért nem azokat dicsőítik, akiknek 10 gyerekük van, és 14 évesen már szülnek?)

Szóval még ha igaz is lenne az érvelésed, akkor sem helytálló, hiszen egy túlnépesedett civilizációban messze nem az utódnemzés egy egyén hasznosságának a mértéke.

2014. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!