Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasiról, aki nem képes szakítani akkor sem, ha érzi, hogy rossz a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm,akivel sokat beszélgetek mostanában,közös ismeretségi kör révén.Két kapcsolata volt már,jelenleg nincs senkije.Az elsőnél a csajjal abszolút nem illettek össze,a nő kihasználta a kedvességét,jószívűségét,még olyanokat is mondott neki,hogy megpróbálhatnák mással a szexet,meg hogy csak azért van a pasival,mert tudja,hogy mennyire maga alatt lenne,ha szakítana vele.A pasi ezeket mind eltűrte,és bár próbálta a csajt elküldeni,nem sikerült neki,mert aztán mindig ő hívta fel a nőt még ezek után!,tehát soha nem mondta ki,hogy szakítsanak,végül a csaj tette meg a lépést.Az ismerősöm ebbe nagyjából beletörődött,mert tudta,hogy nem működött a dolog,de még ezután is hívogatta a nőt.A másik kapcsolata pár hónapig tartott,távkapcsolat volt,a nő emailben szakított vele,és a pasi tudta,hogy nem fog működni ez a kapcsolat,mégis belement.Ja,és ez a barátnője még azt is mondta neki,hogy még az exébe szerelmes,meg folyamatosan vacillált,hogy akkor összejöjjenek-e vagy sem.Én ezt abszolút nem értem.Tök egyértelmű,hogy ezek a nők csak kihasználták a haveromat,és ő tudta,hogy nem jó ez a kapcsi,de nem tudta kimondani,hogy akkor ennyi volt.Sztem még évekig húzta volna a második nőjével is,ha az nem dobja ki.Most nekem siránkozik.Én próbálok neki tanácsot adni,de látom rajta,hogy nagyon nehezen bírja egyedül.Nem értem,hogy nincs benne annyi férfiúi méltóság,hogy ezek után még ne keresse meg az első nőjét! Mert közben őt is hívogatta,miután a második barátnője kidobta.Nekem ez már kissé pszichológiai eset :S
2014. febr. 10. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akarja az egyik kezével elengedni az ágat, amíg a másikkal sem kapaszkodik valamelyikbe.
2014. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írjatok már léci válaszokat!
2014. febr. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!