Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fordulnának sokan életbev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova fordulnának sokan életbevágó szerelmi ügyek miatt tanácsért, ha nem lenne gyakori?

Figyelt kérdés

Azt hiszem elértük azt a pontot, hogy minden olyan helyzetre kérdést írnak ki (akinek nem inge, ne vegye magára), amire vagy

-itt sosem fog érdemi válasz érkezni

-teljesen magától értetődő a felelet

Én is kiírom ezt a kérdést, aztán kettő perc múlva rájövök, hogy minek. Ez valami közléskényszer lehet, vagy mi, hogy visszajelzést szeretnénk a külvilágtól. Komolyan elgondolkozom pl. alábbi típusú kérdéseken:

-tetszem neki?

hát kérdezd meg tőle! Ha tetszel neki, és nem veszed a lapot, akkor továbblép, amíg számodra is egyértelmű nem lesz.

-terhes vagyok?

terhességi teszt, vagy orvos a biztos megmondhatója, ezer dologtól függ, ha megjön, ha nem.

-mit vegyek neki?

te ismered, vagy én? Picit legyél kreatív, és erőltesd meg magad, nem igaz, hogy ilyen információáradat mellett sem találsz jónak semmit.

-tetszik neki az a lotyó, hogy folyton bámulja?

nyilván, különben nem bámulná olyan szemekkel, hogy már te is észreveszed.

-miért ilyenek a nők?

mert az életük úgy alakult, hogy külső tényezők, események, belső adottságok azt a sajátos elegyet képezték, amivé váltak. Mikor jobb, mikor rosszabb a végeredmény, de sosem egyforma.

-miért ilyenek a férfiak?

mert az életük úgy alakult, hogy külső tényezők, események, belső adottságok azt a sajátos elegyet képezték, amivé váltak. Mikor jobb, mikor rosszabb a végeredmény, de sosem egyforma.

-mit írjak neki?

amit jónak látsz. Téged sem ismerlek, honnan tudjam mit akarsz tőle, és ő mit akar olvasni tőled?

-tetszik egy lány/fiú, mit tegyek?

örülj neki, hogy van valami motiváció, vedd fel vele a kapcsolatot, és megtudod, van-e esélyed.



#kérdezünk
2014. febr. 10. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések. hu...



...Amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted !

2014. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez, gyerekek, egy nagyon jó kérdés. Piros pont.
2014. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma már egyre inkább mindent az internet segítségével próbál megoldani az ember. Ha máshogy próbálnád megoldani, beszólnak a nagyokosok: google a barátod! Ebbe az irányba tartunk.
2014. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kerdeseket En is unom mar!De szeretek itt logni mert sokat nevetek es nem unatkozom!Ha meg nem lenne?Ki kenne talalni!
2014. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező!:)
2014. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően csak érteni kell a hülye kérdés mögött a szándékot, úgy ugyanis mindjárt beszédesebb. Így könnyebb meglátni, mi a VALÓDI probléma a mögött, hogy hülye a kérdés.


-tetszem neki?

Valójában így szól: gyáva vagyok megkérdezni, mert félek, hogy mit okoz számomra a nemleges válasz. Ezért megpróbálok mindenféle megerősítést gyűjteni, mert csakis a biztosra akarok menni, nehogy csalódjak.


-terhes vagyok?

Légyszi nyugtassatok meg, hogy nem vagyok terhes, mert nagyon stresszes vagyok, és azt akarom hallani, hogy nem vagyok terhes, mert attól minden k**vára meg fog változni.


-mit vegyek neki?

Igazából egész életemben idomítottak nevelés helyett, ezért világéletemben azt csináltam, amit mondtak nekem. Önállótlan vagyok, igénylem a gondoskodást, mert mindig gondolkodtak és döntöttek helyettem. Légyszi, megint döntsetek helyettem és adjatok ötletet, mert megterhelő gondolkodni, meg amúgy is stresszes egy olyan döntés súlyát egyedül elcipelni, mint egy ajándék kiválasztása.


-tetszik neki az a lotyó, hogy folyton bámulja?

Első pont azzal megspékelve, hogy mivel semmi önbizalmam, ezért most ahhoz a lotyóhoz viszonyítom magam, márpedig úgy tűnik, neki jobban tetszik. Légyszi, mondjátok, hogy jobb vagyok annál a lotyónál! Akarom hallani! Attól sokkal jobban fogom magam érezni, és meg is változik az életem!


-miért ilyenek a nők/férfiak?

Bántottak! Minden pasi átver/minden nő leszar. Miért ilyenek?! Hiszen én tökéletes vagyok, biztosan a világ a hibás! Mondjátok ti is, hogy a világ a szar, nehogy meg kelljen változni!!


-mit írjak neki?

Harmadik pont. Olyan kicseszetten önállótlan, szürke vagyok, hogy egyedül még beszélgetni sem tudok. Mondjátok meg, mit kell ilyenkor mondani, nehogy véletlen hibázzak!


-tetszik egy lány/fiú, mit tegyek?

Harmadik és előző pont. Atyaisten, még életemben nem csináltam semmit egyedül. Mindig apu, anyu és a tanárok mondták, mit kell csinálni, ami tök jó volt, mert semmin sem kellett gondolkodni. Basszus, de most nem mondja meg senki. Most mi legyen? Mit tegyek?


Hogy mi lenne ezekkel az emberekkel? Egyrészt ekkora igény mentén mindig lesz, aki kielégítse. Régen a bravo és hasonló magazinok megfelelő rovataiba irkáltak, vagy egymást kérdezgették. De szerintem a probléma még mindig nem ez, hanem, hogy nem is érteti meg velük senki, hogy mi az IGAZI baj. Márpedig ez a probléma nem az, hogy ostoba kérdéseket tesznek fel, hanem az, hogy az ostoba kérdés egy lehetetlenül elrontott rendszer eleme, és ebben a rendszerben a felmerült kérdés a legkisebb gond.

2014. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szükség nagy úr..ha nem lenne hol megkérdezni akkor megoldaná magának.
2014. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!