Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglattak melltartoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglattak melltartoban akkir ezutan mit gondolhatnak rolam?

Figyelt kérdés

Ma tesiora elott oltoztunk a lanyoltozoben . Az osztaly fiu resze elobbfeloltozott es a lanyoltozoi elotto padon ultek eppen veteem le a polom akior az egyik csaj kitarta az ajtot sarkig de nem direkt en meg kiabaltam neki h csukja mar be de sajnos keso volt . Az osszes fiu ott bamult meg bologatott. Mikor vege lett az oranak utana meg ott beszeltek rolam .meg mondogattak hogy miert hordok melltarot meg ilyen hulyesegek .szoval baromira kinos volt es mar nemtudom mit fognak gondolni ezutan .. Szerintetek mit tegyek ??


14/l



2014. febr. 11. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
most ebben mi lenne a kínos?
2014. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
debasz...? gondolom azt
2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Lehet páran kiverik rád...akik bólogattak, azoknak bejössz.

Ha bikiniben látnak meg, az miért nem zavarna?

2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Annyit gondolnak hogy jól/rosszul nézel ki.


Ennyi.

2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem leszel téma sztem csak az nap voltál. a miért hordasz melltartót célzás volt h szerintük kicsi a melled vagy nincs ennyi átbeszélték és sztem lezárták...
2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nemtom en azert eleg cikinek ereztem ....
2014. febr. 11. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
kb még ezen a héten szóba kerülhetsz de nyugi utána már nem leszel téma :) csak oda vannak mert még nem láttak ilyet ;)
2014. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Majd megszokod. Ne legyél szégyenlős, semmi értelme :)

Gyakorlati haszna nincsen, hátránya viszont az, hogy nehezebben oldódsz majd a pároddal :)

Nyugi. Tudom, hogy ez szégyenlősebb kor, de tudd: nincsen rá okod.

2014. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1-2 hétig rólad fognak beszélni aztán annyi.


Tavaszra elfelejtik.

2014. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos pont nem kicsik a melleim emiatt mar korabban is beszoltak. Mert mindig a folsobe bamulnak de mivel nem vagyok k..va ezert ez borzasztoan idegesit..
2014. febr. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!