Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban van értelme hagyni magát az embernek túlságosan is beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallani, látni hogy dúl a "szerelem" a kapcsolat első pár hónapjában, aztán ahogy valamelyik fél érzései alább hagynak, úgy hanyatlásnak indul a kapcsolat is.

Sokan csak a külsőségekre mennek, semmi értékrendje nincs a fiataloknak, jönnek mennek, vándorolnak kapcsolatból kapcsolatba, nem törődve a másik érzéseivel..

Kérdem én? Van értelme hagyni magát az embernek túlságosan is mély érzéseket táplálni valaki iránt?

Ha elég esélyes hogy vagy viszonzatlanul marad, vagy előbb utóbb (a tapasztalatok, látottak hallottak szerint) úgyis véget ér..



2014. febr. 12. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nincs értelme, semminek sincs értelme, meg fogunk halni
2014. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

pont fordítva van.

a kapcsolat elején szépen lassan lehullanak ezek a felszínes dolgok.

értékrenddel meg te ruházod fel a nődet ha kellően irányító és domináns vagy a nő meg céltalan.

és a mély érzéseket sem kell túlzásba vinni.

első az egészség aztán a pénz,utána jöhetnek egyéb dolgok,mint a szerelem pl.

2014. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló értékrenddel rendelkező személlyel kell összejönni, nem olyannal aki felszínes dolgokra alapozza a kapcsolatait és vándorol egyik emberről a másikra.


A #2 meg biztosan túl sokat ivott és azért ír baromságokat. Legalább hétköznap nem ártana odafigyelni a mennyiségre.

2014. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó csaj ez az Ágnes Crumplebottom.
2014. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a #2 elég érdekes dolgokat írt..

Én pl egy szóval nem mondtam, hogy férfi ill. nő lennék.

2014. febr. 12. 01:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ágnessel egyetértek, a hasonló/azonos értékrend az ami összetart egy kapcsolatot. Ha a külsőségekre mennek, azt én nem nevezném szerelemnek, akkor nevezek egy érzést szerelemnek ha minimum öt dolgot fel tudok sorolni, amit szeretek valakiben pl.: szeretem mert nagyon jó humora van, lehet vele beszélni mindenről, nem kell szégyenkeznem előtte semmi miatt, igazán önmagam lehetek mellette, mert ő így szeret, nagyon sok dolgot tudunk együtt csinálni, hasonló ételeket szeretünk, szeretünk új dolgokat kipróbálni, rengeteg közös utazási tervünk van, mindketten rendkívül mozgékonyak vagyunk,szeretünk mindig menni valahová, hasonló zenei ízlésünk van ezért járhatunk együtt koncertekre, nagyon jól kiegészítjük egymást, mert amikor én nagyon ideges vagyok ő akkor is képes nyugodt maradni és megnyugtatni stb, stb. Nem mondom, hogy nem érdemes mély érzelmeket táplálni, mellesleg ha te ilyen vagy, ez nem is lesz máshogy, ha olyan típus vagy, hogy nagyon mélyen beleszeretsz, akkor ez nem fog változni, bármit is teszel. Legfeljebb egy idő után már kevesebb emberbe. Azt nem lehet tudni, ki marad melletted, és ki hagy el, de próbálj meg olyat keresni, aki hasonló mint te. Ne menj bele mindenbe azonnal, előbb ismerd, meg, beszélj vele sokat. Szerintem amúgy egy kapcsolat nem teljesedik ki rendesen, ha nem éled bele teljesen magad. de ez csak az én nézőpontom.
2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!