Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ilyen lányról? Kezdenétek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány akinek van barátja de mellette tetszik neki egy másik fiú is.Ha az én barátnőm lenne ez a lány,nekem ez rosszul esne tőle ha elszólná magát erről a dologról.
2014. febr. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jár egy fiúval és mellette másik is tetszik neki, akkor akivel jár abból a kapcsolatából hiányzik valami és váltani akar.
2014. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te is megnézel más nőket nem? Tetszhetne. Vagy megvakulsz helyből?

A párkapcsolatban hűségesnek kell lenni, a vakság nem kötelező :)

2014. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2014. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt egyszer már megjártam. Miattad nem fog meváltozni és veled is pont azt fogja tenni, amit a jelenlegi kapcsolatában tesz... Kutyából nem lesz szalonna. Amúgy sok sikert hozzá meg türelmet, de én nem ajánlom.
2014. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!