Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyok 16 (! ) évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok 16 (! ) évesen olyan kapcsolatra, hogy otthon várjon valaki, ha hazamegyek stb?

Figyelt kérdés
Szeretném ha lenne valaki,aki bármikor velem lehet ha szükségem van rá,valakihez hozzábújni esténként,valakihez beszélni,csak vele otthon lenni,programokat csinálni..
2014. febr. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól vagy?:-o
2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem vagy 15 évvel érettebb gondolkodásod van, mint ahány éves vagy és ezért lehet.
2014. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele 14 évesen.
2014. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de egy hozzád hasonló lányt sem ismerek pedig nagyon sok lány barátom van. Sőt, a legjobb barátom csaj és ő sem olyan, amit leírtál. Örülök, hogy vannak még ilyen lányok :)

16F

2014. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aranyos lány vagy. :)
2014. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miert kene hozza 29-30 evesnek lennie hogy igy gondoljodjon?Legalabb elobb lesz onallo ...En 16 evesen koltoztem a baratomhoz mert en is erre vagytam..15eves korom ota jarunk.4eve lakunk egyutt es eddig semmi problemank nem volt..

20L

2014. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6# Nem azt mondom, hogy 29-30 évesnek kellene lennie, hogy így gondolkodjon, DE manapság a 29-30 évesek gondolkodnak így és nem a 15 évesek...


Én meg már nem tudom hirtelen eldönteni, hogy a mai 16 évesek lesznek éretlenebb gondolkodásúak, és a kérdező gondolkodásmódja a normális vagy a 16 évesek gondolkodnak normálisan és a kérdező érettebb...

2014. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok más ember is erre vágyik a fiatalabbak közül. Én akár így 14 évesen gyereket is simán vállalnék, ha elfogadott és kivitelezhető lenne (pénz, iskola és családi háttér szempontjából) és tudom nagyjából mivel jár, sok testvérem van, vannak baba iker unokatesóim, akikre gyakran vigyázok, szóval, ha olyan 200 évvel ezelőtt lennék, akkor simán.
2014. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ez a gyerekvállalás 14 évesen most kiütött...
2014. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, és lány. Még nem volt komolyabb kapcsolatom, mégis hasonlóra vágyok.:) Szerintem ez teljesen normális, az más kérdés, hogy a korunkbeliek általánosságban ilyenkor még a bulizással meg a komolytalan dolgokkal vannak elfoglalva. Mindenki más beállítottságú, mi ilyenek vagyunk.:))
2014. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!