Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört teljesen, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört teljesen, miért?

Figyelt kérdés

Annyira elvagyok keseredve. :( Röviden a story: 16 éves vagyok, a társaságunkban volt egy srác, akibe már jó ideje szerelmes voltam. Ő 20, egyetemre jár. Együtt bulizunk már nyár óta. A lényeg, hogy október végén kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, majd bevallotta, hogy totál belémzúgott, ilyen még nem történt vele, stb. Annyira meglepődtem, soha nem gondoltam volna, hogy álmaim pasija ezt mondja nekem. Mindegy, összejöttünk, hivatalosan okt. 30-án. Tovább bulizgattunk, mozi, séta stb stb, elvoltunk nagyon. A lényeg, hogy feljött a szó a szexről is, és én bevallottam neki, hogy még szűz vagyok, és még erre nem vagyok felkészülve, teljesen korrekt volt, megértette. Nos, minden szép és jó volt, teltek-múltak a hetek, egyre jobban vonzódtam hozzá, éreztem, hogy ő az, akinek odaakarom adni magam. Ezt végül el is mondtam neki, hogy 'majd... Koliban lakik és mondta, hogy a szobatársa hazamegy a hétvégére, mit szólnék, ha buli után nála aludnék. Beleegyeztem, már én is akartam a dolgot. Vége a bulinak, fel hozzá, és lassan nekiálltunk a dolgoknak. Eltartott pár óra hosszáig, neki jó volt, nekem nem igazán, fájt is, meg minden. De megdumcsiztuk, reggel hazavitt, én boldog voltam, ő is és elváltunk egymástól úgy, hogy majd másnap talizunk. Nem hívott. Én próbáltam hívni, de nem vette fel. Nem értettem ezt az egészet, hogy mivan most, mert eddig mindig felvette a telefont. Erre ma délelőtt írt sms-t, hogy majd délután talizzunk az Oktogonnál, mondani akar valamit. Délután kimegyek, tali, adnék neki csókot, erre eltol magától, hogy nagy hiba volt a hétvége, meg hogy nem akar velem szemét lenni, utálja is magát emiatt és hogy ne haragudjak. Én csak hebegtem-habogtam, nem értettem, hogy most mivan, mire kinyögte, hogy szakítani akar velem. :( Elküldtem a fenébe, felpattantam a villamosra, és hazajöttem. Azóta itt sírok a szobámban. :( Teljesen összetörtem, nem tudom, hogy mit csináljak, anyum is zaklat, hogy mi bajom van. Annyira nem számítottam erre. :( De már az jól esett, hogy kiírhattam magamból. Ami még szarul esett, hogy felhívtam a barátnőmet, erre azt mondta, hogy ezek szerint csak megdugni akart, meg hogy ő az elején figyelmeztetett vele kapcsolatban. De akkor miért járt velem? Bárkit megkaphatott volna, bárkit!!! Ne hari, hogy ilyen hosszú voltam. :(


Az ilyen pasik ezt élvezik, hogy másokat tönkretesznek teljesen??? :((


2009. dec. 8. 21:32
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
54%
őőő..sajnnos igen..a pasikkal az az egy gond van h néha összekeverik az érzéseiket. a szimpla szexuális vágyat néha szerlemnek érzik..ezvan..tapasztalatszerzésnek tökéletes volt fel a fejjel te még attól nem vagy külömb ember h átvertek..:)
2009. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű sajnos, hogy a barátnődnek igaza van, én is így jártam egyszer, szerencsére már nem voltam szűz!

21L

2009. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyenek akik teljesen meg tudják játszani magukat csak hogy ezt tegyék... Nagyon sajnállak:(
2009. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Igen:S

sajnos ennek a fiúnak csak arra kellettél és elég szépen előadta ahogy ő mennyire szerelmes és aztán mikor megkapja amit akar dob...bár ebbe semmi logika nincsen szerintem hiszen ahogy mondtad bárkit megkaphatott volna,és mért jó megrontani a a kis naív leányzókat(én is elhinném azt hiszem minden szavát).fel a fejjel és próbáld túltenni magad ezen az egészen nem lesz könnyü de remélem sikerül:)minden jót!

16/L

2009. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez izmos tortenet!Ha tenyleg ilyen a faszi,hidd el jobban jartal.Majd jon egy rendes ember aki tenyleg szivvel szeret es nem a farkaval.
2009. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem magam különbnek, csak felfogni ésszel nem tudom még ezt, mert nagyon szeretem még. Ugyanakkor most gyűlölöm is. :( A villamosmegállóban voltunk, ott mondta ezeket, akkora gombóc volt a torkomban, fojtogatott a sírógörcs, de nem akartam jelenetet rendezni az utcán. Most meg nem bírom abbahagyni. :(
2009. dec. 8. 21:43
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiúk,akik szeretik,ha nem kapják meg a nőt azonnal.Így izgalmasabb,hogy küzdeni kell érte.Ha megkapják,akkor már nincs miért küzdeni,és nem érekes az egész nekik.Csak ennyit akart tőled,ezt persez nem mondta ,eg előre neked.Tanulj belőle.és ne add meg magad anélkül,hogy jól meg ne ismernéd a fiút előtte.
2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Uhh nagyon sajnálom... és ne sírj, hidd el az ilyen nem érdemli meg a könnyeid.
2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a szavakat, próbálok nem sírni, de egyszerűen nem tudok úrrá lenni rajta, pedig elég erős vagyok. De ezt most nem bírom. :( Most voltam/vagyok először igazán szerelmes. :(
2009. dec. 8. 21:48
 10/39 A kérdező kommentje:
Most hívott, már másodjára! Az elsőt kinyomtam. Szerintetek felvegyem, ha megint hív??? Segítsetek légyszi!!! :(
2009. dec. 8. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!