Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai lenne? Szülők, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Néhány éve megismerkedtem interneten egy sráccal (22), nagyon jó barátok lettünk, minden nap beszélünk és hát mára már jóval többé fejlődött a kapcsolatunk egy barátságnál.

Eddig két alkalommal találkoztunk, ami nagyon jól sikerült. Mindketten jól éreztük magunk, tombolnak a hormonok meg az érzelmek. Egy ideje tervezzük, hogy együtt töltenénk egy hétvégét/pár napot valahol. Ergo ez azzal járna, hogy együtt aludnánk. Ez itthon teljesen kiverte a biztosítékot. Gyakorlatilag megtiltották, hogy elmenjek, révén hogy senkit sem lehet megismerni interneten, az ellen hogy személyesen találkozzunk meg kézzel lábbal kapálóznak. Eddig nem volt probléma hogy találkoztunk, de az együtt alvásról, és utazásról "szó sem lehet". Semmi "rosszat" nem tennénk, mind ketten normális érték rendel rendelkező, felelősségteljes fiatalok vagyunk, mégis ezen a témán a család nem tud túljutni. Ti sem engednétek el a lányotok? Komolyan ekkora tragédia lenne az 2-3 nap? Még anyagi támogatásra sem lenne szükség, mert van spórolt pénzem, tehát nem várnám el, hogy ők fizessék a részem. Nem akarok veszekedés. Hogy győzhetném meg őket, hogy nem lenne semmi baj?

18L


2014. febr. 13. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Két alkalom meg a netes ismerkedés semmire se elég. A szüleidnek bizony igaza van, ha kiderül, hogy mégis egy perverz állat ki segít?
2014. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Évek óta beszélgetsz vele?

Akkor szerintem egyáltalán nem korai.


18 vagy,saját pénzen mennél,szóval nem kérdés.

2014. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

18 vagy b+!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TIZENNYOLC!!!!!!!!!!

FELNŐTT NŐŐŐŐŐŐ

Még ha a szüleiddel élsz is, nehogy már ők szabják meg a nemi életed!!!

Volt barátnőmre is így rátelepedtek, maholnap 26 és még szűz, pedig mi aztán nem egyszer aludtunk együtt!!

Az ilyen nőkből lesznek a vénlányok. Sohasem lesz egészséges kapcsolatod, ha még ehez is engedélyt kérsz!!!!

2014. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Arra hogy perverz állat legyen, elég kicsi az esély. :) Azért az sem mindegy hogy valakivel pár hete/ hónapja beszélget-ismerkedik valaki, vagy mondjuk 2-3 éve.
2014. febr. 13. 22:24
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Én szülőként mondhatom, hogy igaza van a szüleidnek. Ha személyesen többször találkoztatok volna, akkor úgy már más.

Interneten bárki bármit írhat, így nem látod az igazi énjét.

Két találkozás nagyon kevés véleményem szerint is.

Nem attól féltenek ennyi idősen téged, hogy esetleg lefekszel vele, hanem minden egyéb dologtól, amitől sérülhetsz mind lelkileg, mind testileg.

2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

(Márciusban töltöm a 19-et.)

Nem kértem engedélyt, csak elmondtam, hogy ez van, és hogy ekkor meg ekkor el fogok menni.

Mire jött a válasz: "Ki nem teheted a lábad azon az ajtón."

2014. febr. 13. 22:26
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
19 vagy, fiatal vagy és naív.
2014. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sajnállak. Készülj fel arra, hogy a szüleid egy életre magukhoz fognak láncolni és soha sem lesz normális kapcsolatod :/
2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
8. Ez szerintem nem igaz.
2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a távolság miatt nem tudtunk többször, akkor viszont 2-2 nap találkoztunk. Ő utazott ide. Ha úgy vesszük az 4 együtt töltött nap. Oké, tény hogy ez nem olyan sok, de nem vadidegenként találkoztunk már, hanem mint jó barátok.
2014. febr. 13. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!