Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ocsmány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ocsmány, kövér, alacsony férfi találhat valaha egy barátnőt, hogy talán majd egyszer megünnepelhesse a Valentin napot?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
Szerinted ennek a kérdésnek van értelme?:)) Minden troll azt fogja mondani, hogy nem találsz, vagy Béla lesz a keresztneve, és minden jó szándékú nyugtat majd, hogy ne aggódj rátalálsz. Többet fogsz tudni a végére? Nem. :)
2014. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán van barátom/haverom aki jóval idősebb nálam a múltkor nézegettem róla 20 évei elején lévő képeket komolyan nem hittem el ,h az ő iszonyat kocka nyomi feje volt a képeken.

Mostanra teljesen megváltozott nagyon sokat férfiasodott az arca. Jelenleg 35 éves és így heteró férfi szemmel is látom rajta ,h elég sármos csóka lett beért rendesen:D És nincs túl sok problémája a kapcsolatokkal sem :D Pedig ő is alacsony és kicsit ducibb. De mindig 10/9 pontos csajai vannak.

2014. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg "ocsmány kövér"-nek titulálod magad, addig nem. A nők elkerülik azt, aki magával sincs kibékülve.


Sportolni te is tudsz, ápolt lenni is, ezek nem kerülnek pénzbe. Ki tudsz menni futni például teljesen ingyen. Kevesebbet is tudsz enni teljesen ingyen.


Ha mindez megvan, saját magadra másképp fogsz tekinteni és akkor lesz kapcsolatod is.

2014. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen férfiak mint te miért nem értik meg, hogy a picsogás itt, és az önsajnálat alap kizáró ok a nőknél?

Egy nőnek sem kell ilyen férfi. Nem a külsővel van baj, a baj a fejedben van. Ennyi

2014. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést komolyan.

Na most az én sztorim annyi hogy amikor nem sajnáltattam magam és megvoltam elégedve magammal, és nem vettem tudomásul azt hogy kövér vagyok vagy is elnyomtam magamba akkor őszintén szólva sokkal jobban ment az ismerkedés mint eddig.

Nekem volt barátnőm, engem bírnak a lányok régen sokat csajoztam és még a mai napig is sok lány barátom van akik biztatnak azzal hogy nem kell elkeserednem.

Elmondom neked hogy alacsony férfi is találhat magának barátnőt! Sőt kövér is!

Nem egy embert ismerek akik túlsúlyosak még engem is túlszárnyalnak és mégis van barátnőjük, nekem is volt.

Az hogy most már lassan 4 éve nincs senkim az javarészt az én hibám, de hagyjuk ezt csináltam olyan dolgokat amiket nem kellett volna és voltak olyan időszakaim amikor annyira kiégtem már mindennel hogy elegem lett mindenből és csak másra koncentráltam.

Nekem is volt olyan időszakom amikor magamba zuhantam hogy nincs senkim és egyedül fogok meghalni. De én ráeszméltem arra hogy ezt nem csinálhatom tovább!

Hogy miért? Mert akkor tényleg nem fogok kelleni senkinek!

Igaza van az előttem szólóknak abba hogy így ilyen hozzá állással nem találhatsz magadnak nőt!

Igaz más hozzá állással is nehezebb de nem lehetetlen!

De mindenképp le kell faragnod a külsődön rendesen.

Én elkezdtem és szépen haladok előre felé.

A lényeg.

Egyél kevesebbet, felejtsd el a nasikat, csokit, cukorkát, édességeket, édes péksütiket. Tudom nehéz de valamit valamiért. Nem kell mindent teljesen elhagynod csak a zsíros, cukros dolgokat minimalizáld mert minimális szinten szüksége van a szervezetednek cukorra, zsírra meg sok mindenre.

Igyál sokat, rengeteget! Napi 3 liter legyen meg.

Kezdj el mozogni!

Kardio mozgásokat kell végezz, ha nagyon kövér vagy 110 felett akkor hagyd a futást mert kinyírod vele a térdeid és akkor abba fogod hagyni. Inkább tegyél hosszú sétákat, kezdésnek 40 perc elég minden másnap mondjuk. Vagy lépcsőzés vagy amit jónak látsz. Ha teheted menj el bicajozni, úszni is.

És kezdj bele erősítésképp valami testsúlyos edzésbe. Súlyzózást ne kezdd el mert felesleges, neked szálkásodnod kell fogyás mellett, tömegelned nem mert minek az már megvan!

Hidd el sikerülni fog!

2014. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az legyen a cél, hogy megünnepelhesd a Valentin napot.

Amúgy meg semmi sem kizárt.

2014. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőt bármikor találhat ha végigmegy az utcán. Nem is egyet! A nők közül sok az valaki barátnője. De kár lenne emiatt bonbont falni, inkább diétázni kellene.
2014. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!