Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, és szerintem én is (ha nem is tetszem neki) szimpatikus vagyok neki. Hozzá járok különórára, egy évvel idősebb nálam. Kiigazodni rajta nem tudok, néha nagyon figyelmes, zavarban van, ha meglát, néha pedig mintha nem is érdekelném. Rendszeresen rám ír a közösségi oldalon, és úgy vettem észre, hogy egy kicsit érdeklem. Nem akarom tovább ezt a huza-vonát, úgy gondolom, mindkettőnknek jobb, ha őszinte leszek. Legközelebb, ha megyek különórára hozzá, felhozom, hogy "nekem nagyon szimpatikus vagy, meg szeretnélek jobban ismerni." Szerintem tudni fogja, hogy mi a helyzet, és nem akarok egyelőre szerelmet vallani, szerintem ez jó indításnak. Mi a véleményetek? :) 17/L
2014. febr. 14. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi, nyugodtam hozd fel.
2014. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"nekem nagyon szimpatikus vagy, meg szeretnélek jobban ismerni." Ha ezt elmondod neki, utána lesz csak igazán huza-vona.
2014. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!