Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel már el is utasított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel már el is utasított?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos fiú aki tetszik nekem és nemrég volt a születésnapja.

Egy iskolába járunk, de sosem beszéltünk még. Én felköszöntöttem a facebookon direkt üzenetben, mert ha az üzenőfalára írok neki akkor odaírja, hogy "Köszi" és semmi esély beszélgetésre.

Felköszöntöttem és kicsit el is szomorodtam, hogy csak megköszönte a köszöntésemet aztán 10-20 perc múlva újra felugrott a cset ablak és ő írt, de igazából csak a gépe vírusos volt és a vírust küldte el (ami egy link volt).

Egyszerre voltam szomorú és kicsit boldog is, hiszen nem tudatosan küldte, de így legalább ha már máshogy nem akkor talán a vírus segítségével elkezdhetnénk beszélgetni.

Kis idő múlva írt nekem, hogy nem ő küldte és ne nyissam meg mert vírus és itt erre visszaírtam, mire ő pár mondattal válaszolt, erre én visszaírtam, de azóta SEMMI...meg se nézte, vissza pedig így érthető, hogy nem írt.

Nem ismerem ezt a fiút csak véleményeket hallottam róla és csak látom a viselkedését kívülről.

(Egyszer még a születésnapja előtt rám köszönt, de azóta semmi.)


Hogyan közeledhetnék újra felé?

A fiúk szerint nagyon csinos vagyok és szép, ez kicsit erőt ad, viszont én nem gondolom ezt magamról így személyesen biztosan nem mernék kezdeményezni sajnos. :(


2014. febr. 15. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és nem volt még barátom, sosem fogadtam el fiúk hívását randira, stb mert eddig nem éreztem, hogy érdekelnének a fiúk, de ez a fiú annyira furcsa nekem külső szemlélőként (és vélemények alapján) hogy megszeretném ismerni és külsőleg is tetszik.
2014. febr. 15. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
az jó mert én 22 éves vagyok és sosem volt kapcsolatom, tehát nem tudok tanácsot adni :/
2014. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!