Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek? 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek? 18 évesek vagyunk

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a barátomért, a családjában szinte mindenki cigizik, és ő is, de rengeteget. Napi több dobozzal. Ha velem van akkor is csak maximum másfél órát bírja cigi nélkül. Nagyon szeretem és nem tudom hogyan érhetném el hogy kicsit kevesebbet szívjon. Már most is nagyon sokat köhög.
2014. febr. 15. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert nem mondod h szivja sma farkad ?
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szivja
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hagyd el. érszűkület, impotencia jön 25 évesen
2014. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

van ötletem


szereted?

eddig is szeretted?


akkor hagyd már a francba bagózni

mért gondolják a nem dohányzók hogy a dohányzót "meg KELL javítani"

mit tudsz neki mondani amit nem hallott már 28375825346 X?


az előző 28375825346 nem hatott rá hidd el a 28375825347. sem fog érni semmit

2014. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..és ápold amikor nyomorék lesz a drogosa!
2014. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal nagyobb problémáik vannak embereknek, csak senki nem veszi észre. Aztán észrevesznek egy annál jóval kisebb problémát és elkezdenek aggódni. Ennek semmi értelme.
2014. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jutalmazd valamivel, ha valameddig kibírja, vagy ilyesmi :P. Lehetőleg valami szexuális dologgal. Ha már csökkenti a mennyiséget, az is jó. Nem tudom, mire vársz. Nektek nőknek minden eszközötök meg van a manipulációra :P:D.

24F

2014. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez előzőnek jó ötlete van :) jutalmazd ha kevesebbet szív :)
2014. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze jutalmazza ha kevesebbet szív

büntesse ha sokat szív


minek nézitek ti a férfiakat ? kutyának


farkam ne csóváljam ha eldobják a botot?

2014. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hetes válaszoló vagyok. Kedves kilences, ez egy játék. Inkább örülhet az illető, mert játékos formában könnyebb leszokni. A hölgy nyilván jó szándékból tenné. Büntetésről szó sem esett (persze ha ők élvezik ezt a szexben, az más tészta). Nem gondolod, hogy szebb az élet egy kicsit rugalmasabban és játékosabban? Ajánlom figyelmedbe ezt a gondolatot...
2014. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!