Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szerelmes belém? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztálytársaim közül,akivel mindig egymást szekáljuk , meg gyakran káromkodunk egymással. Ő nagyon hülye, és néha túllépi azért a határt, és nagyon pe2verz kérdéseket kérdez tőlem, de én mindig visszavágok. Mindig odajön hozzám csak úgy, kérdez valamit, de volt olyan, hogy csak úgy azt mondta rám hogy ribi, persze nem mérgesen, hanem inkább vigyorogva! Furcsa, de eléggé furcsán viselkedik velem, az utóbbi napokban azt is kérdezte, hogy jártam e valaha valakivel, csak úgy leül mellém szorosan, meg minden, én meg mindig zavarba jövök, de az a baj, hogy egy fél fejjel alacsonyabb nálam... de mindig ugratjuk egymást, viszont mostanában furcsa a viselkedése velem szemben. Tetszhetek neki?? Szokása hogy felkapja a tolltartómat, és úgy csinál, mintha khmm... azt akarná csinálni vele, amit a fiúk csinálnak... (bocsi csak nem tudja a kérdést elküldeni, ha nem fogalmazok máshogy) (mondtam hogy hülye nagyon) és röhög a reakciómon, mert én mindig kiakadok. Nem csak a tolltartóval csinálja azt, tollal meg minden. Persze én is mindig szívatom őt mindennel, meg hozzá vágok mindent. Jóban vagyunk, de azért mégis...
2014. febr. 15. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg mind a ketten nagyon perverzek vagyunk ahogyan amúgy mindenki az osztályból, de azért ő sokszor átlépi a határt...
2014. febr. 15. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes. Meg akar dugni.
2014. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen most egy jót röhögtem, nade azért 14 évesek vagyunk, kétlem hogy ezt szeretné! Ha meg tényleg, akkor pacsizhat magával ._.
2014. febr. 15. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes, szimplán szórakozik veled!


Eszedbe ne jusson komolyan venni, mert nagyot taknyolhatsz arcra..


Véletlenül se adja kérdéseire őszinte válaszokat, mert 100% hogy a hátad mögött a haverjaival vagy másokkal, de kibeszél téged!


Ha valaki szerelmes valakibe, az nem hívja vigyorogva RIBI-nek..


Szerintem meg kéne mutatnod a kisfiúnak, hogy nem csinálhat veled, meg a cuccaiddal azt amit akar..



Uh, állj a sarkadra és nyugodtan bassz le neki egy csattanós pofont legközelebb, úgy mindenki előtt, hadd égjen!!

2014. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:

Azt szeretné (megdugni), mert most ébred a nemi ösztöne.

Amúgy meg hogyne tudtál volna másként fogalmazni? Vagy Te csak a csúnya megfogalmazást ismered? A szakzsargonokat nem? Maszturbált!

2014. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piriiiiii ***** válasza:
Ja, és hiába csak 40 százalékos az előttem író, IGAZA VAN! Keverj le neki. Egy idióta kisfiú.
2014. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezen most egy jót röhögtem, nade azért 14 évesek vagyunk, kétlem hogy ezt szeretné! Ha meg tényleg, akkor pacsizhat magával ._."


ezen meg én röhögtem jót


voltál már 14 éves fiú? khm én igen

azóta sajnos bedupláztam az éveim de 14 évesen már igen sok mindent szerettem volna

2014. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, oké, ha a szép szó már nem segít, ha máskor ezt csinálja, jól kioktatom. AZért kösz a válaszokat
2014. febr. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!