Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitöl jön egy pasi zavarba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl jön egy pasi zavarba? (lent)

Figyelt kérdés

probálkoztam ölbe ülésel,fogdosásal is és egyéb ilyen dolgokkal... ez sikeres is volt...

a barátomal holnap sétálni megyünk és kéne pár ötlet hogy séta közben mivel tudnám zavarba hozni... vagy mondjuk ha leülünk valami padra vagy ilyesmi...

nem fogadok el olyan választ hogy vetkőz xddd mert utcán azert ti se vetkőznétek neki :D

16/L

rendes válaszokat kérek :)



2014. febr. 15. 17:28
 1/6 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ez egyén függő, nem ismerem a barátodat, így nem tudhatom.

Egyáltalán miért akarod zavarba hozni?

2014. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden ember más ilyen téren, szóval nehéz konkrét tanácsot adni, ezt neked kell kitapasztalnod inkább :)


Szerintem első lépésként fogd meg a kezét és úgy sétáljatok. De átkarolhatod a derekánál is, közben megölelheted akár a nyakánál akár derekánál, jól bújj oda hozzá ez a lényeg:)

Ha esetleg leültök egy padra akkor is ülj az ölébe és úgy öleld át, bújj hozzá, az arcod érjen hozzá az ő arcához, ha esetleg úgy gondolod adj neki váratlanul egy puszit :)


Én barátommal például így közeledtünk egymáshoz, elég félénk 21 éves létére de sikerült ezzel lökdösnöm hogy észrevegye hogy több is lehet köztünk :)

2014. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeretem ingerelni :D de kifogytam az ötletekböl ezért kértem segítséget..
2014. febr. 15. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy melyik kezével szokta kiverni és mire vagy KIRE gondol miközben elmegy?!?!


Ha elkezd hadoválni, hogy rád, akkor kérdezd tovább, hogy és mégis hogyan, vagy mivel kapcsolatban?


Egy idő után kifogy a rögtönzésekből és dugájába dől!


Semmiképp se hagyd visszakérdezni!

2014. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit a 4/x es mondott az igen jó :D és közbe oda is nyulhatsz neki kézzel és teljesen nem fogja tudni mit csináljon
2014. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kérdeztem már :D és nyultam oda neki :P szóval kicsit nehéz eset
2014. febr. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!