Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vásárlás?

Figyelt kérdés
Még sose vettem meg igazából nem is láttam, de most akarnék venni és van pár kérdésem. Egyáltalán hol lehet venni? Akárhány évesnek kiadják? Nem néznek hülyének ha egy lány veszi? Lehet hogy hülye kérdések, de lécci válaszoljatok normálisan.
2014. febr. 15. 17:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és kb mennyibe kerül?
2014. febr. 15. 17:42
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
biztos, ami biztos vegyél mellé pár banánt, étolajat és pár krokodilcsipeszt, úgy nem lesz feltűnő.
2014. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam mellé venni mást is. (Amúgy Durex Love 1000 Ft, 4 db van benne)

Nem ciki, senki sem nézegeti h te mit veszel :))

L

2014. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Értelmi szintedet elnézve kb. 13 éves lehetsz. Ha csak lufinak használnád, vegyél inkább azt. Ha meg lesz barátod, akkor majd bízd rá:D
2014. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni pl dm-ben. Az ára meg olyan 6-700 ft-tól kezdődik. Márka függő. Kiadják 18 év alatt is, de lehet megszólhatnak ha vagy vagy 10 éves.
2014. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Valami olcsót keresek majd, nekem amúgy 1 darab is elég lenne. csak kíváncsiságból akarom venni :D De még hol máshol lehet? Dm nincs a közelben.. Vagyis van a városban de messze és oda ezért nem igazán tudok elmenni csak anyáékkal de velük meg nem vehetek xd
2014. febr. 15. 17:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Néhány coopban is lehet venni. Rossmannban is.
2014. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Coop az van itt, közvetlenül a suli mellett szóval a fél tanári kar meg a suli oda jár.. majd megnézem van-e, sokszor voltam ott, de nem igazán láttam meg nem is kerestem. A pénztárnál szokott lenni? remélem nem lesz ott senki a suliból xd Amúgy csak ilyenek vannak a közelbe, kajaboltok, cba, abc, coop, lidl stb.
2014. febr. 15. 17:59
 9/13 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Szia!


Itt egy nagyon jó leírás a témáról!


[link]

2014. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma vettem, a nő tényleg leszarta hogy mit veszek :D
2014. febr. 17. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!