Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam,hogy összejövök egy csúnyább fajta lánnyal... Kíváncsi vagyok,mennyire tudom megszeretni. Bizonytalan vagyok,mert nem szeretnék senkit se megbántani,ha esetleg rosszúl végződne.

Az áldásotokat kérem. :D



2014. febr. 15. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen a belsője?
2014. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jó ember a csaj akkor fiam! áldásomat adom ,de vigyázz nehogy elkanászodj (lány vagyok :D )
2014. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszul tud vegzodni, ne szorakozz lanyokkal!
2014. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Jó. Természetesen nem saját magamat szívatnám. :D Ha nem lenne jó,akkor semmi értelme...

2014. febr. 16. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne játszd itt a macsót aki megszánja a csúnya lányt és kegyeskedik járni vele. Ha alapból nem érzel iránta vonzalmat nem hiszem hogy sok esély van rá hogy megszereted, szórakozni pedig nem szép dolog. biztos van olyan fiú akinek ez a lány gyönyörű és a mindene...
2014. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deliverance ***** válasza:
"Kísérletként" ne járj vele. Nem szórakozhatsz más érzéseivel. Különben meg, ha szeretnéd, akkor nem találnád csúnyának.
2014. febr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Muszáj megpróbálnom... Sokat nyerhetek vele. Nem szeretnék külsőségek miatt kihagyni egy rendes lányt. Lehet,hogy lenne olyan,aki gyönyörűnek látná,de szeretni én is tudok. Érdekel,hogy mi lesz belőle. Ha meg elcseszem,akkor tanul belőle,hogy ne kedjen szar alakokkal...

Szánalomból nem járnék senkivel!

18F

2014. febr. 16. 03:55
 8/9 AfroAmerikai ***** válasza:

Kérdező: "Ha meg elcseszem,akkor tanul belőle,hogy ne kedjen szar alakokkal..."

Nah ez a mondatod nagyon nagyon nem tetszett.

Ha te már eldöntötted, akkor minek kérdezel minket?

Másik: nézd a másik oldalról a dolgot. Pl egy nagyon jó bőr csaj hajtana rád, és te elhinnéd neki, hogy tényleg te kellesz neki, beleszeretsz, összejöttök, majd X idő után dob, hogy hát csak kísérlet voltál, nagyon nem tetszel. Akkor meg itt sírnál.

Nem mondhatjuk meg mit csinálj, de én hiszek a karmában. Ne kísérletezz vele, mert ő is egy érző lény!

Dönts helyesen!

2014. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm a válaszod!

Igazad lehet... Át fogom gondolni a dolgot!

2014. febr. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!