Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tultenni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tultenni magad "eleted baklovesen"?

Figyelt kérdés

Elkovettem egy hibat 4 eve. Szerelmes voltam egy lanyba, aztan fel ev huzavona utan megijedtem, hogy o megse ugy erez, mint en, es gyokersegemre belementem egy masik kapcsolatba (raadasul testverek..).


Mondanom se kell, hogy nem vagyunk egyutt mar reg.

Es az erzesem azota se mult el az irant a lany irant, akibe alapbol szerelmes voltam.


Mai napig nem tudom magam tultenni azon, hogy ekkora baklovest kovettem el, hogy a szamomra tokeletes not ilyen gyerekes modon "elherdaltam". Folyamatosan marcangol ez az erzes belulrol, nem hagy nyugton, nincs olyan nap, amikor ne gondolnek erre, es olyankor mindig elkap egy nagyon mely szomorusag. Hogyan tudnek segiteni magamon?


Mijdket lannyal joban vagyok mai napig, hetente talalkozok is mindkettovel (kozos barati tarsasag).


2014. febr. 16. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Lesz még rosszabb,nyugi.
2014. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
73%
Puskin-Anyagin!
2014. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd el valahova kettesben,ha más nem,akkor 1-2 sörre és szépen lassan ahogy oldódik a hangulat vázold fel neki... hátha kiönti a lelkét,és összejön a dolog...
2014. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam ra en is, hogy teszek en mindenre, elhivom es el

Ondok neki mindent... Csak aztan jon az ellenerv, hogy lehet, hogy a baratsagat is elveszitenem, megutalna az egesz csaladja, a barati tarsasagban mindenki megbelyegezne, hogy "vegig akarok menni a tesokon"..


Jo beszelonek tartom magam, de ebben a helyzetben meg csak azt se tudom, hogy hogyan lenne erdemes belekezdeni. "szia. Emlekszel, hogy 4 eve elkezdtunk egyre jobb baratok lenni, mar mindenki azt hitte, hogy osszejovunk, majd en osszejottem a novereddel?"... Nem jo kezdes..

2014. febr. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!