Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy avattátok be a szüleiteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy avattátok be a szüleiteket, hogy randizni mentek vagy már barátotok/ barátnőtök van?

Figyelt kérdés
Hogy fogadták? Hány éves voltál és a fiú/lány mennyi volt? Ugyanúgy magyar volt a párod, mint te?
2014. febr. 16. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól. 13/L és 15/F. Magyar volt
2014. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mennék, akkor így köszönnék el otthonról: "Csajozni mentem, majd jövök!" Bárcsak... 19/F
2014. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Elmentem,majd jövök,szia".
2014. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sehogy nem avattam be


neki is van magánélete meg nekem is

ha valakit hazahoztam az értelem szerűen feltűnt neki de amint elkezdte volna magyarázni a tanácsait gyorsan belé fojtottam a szót egy kérdéssel ami az ő magánéletét érinti így igen hamar felhagyott ezzel a bosszantó szokással


nem volt soha magyar párom mert sváb vagyok így inkább a sváb lányokat részesítettem előnybe


f

2014. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csá muter majd jövök!

Hova mész?

A csajomhoz.

K.

16/F

2014. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1/F6 pls
2014. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nye dojjanoz pls
2014. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"-Na szia, megyek...majd jövünk." Így.
2014. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak mondtam, hogy már egy ideje van barátnőm... és elkezdtem panaszkodni folyamatosan több órán keresztül.


...23 évesen... :'(


Magyar volt, de a családját inkább fehércigánynak mondanám. Na ez a része volt a legnehezebb egyébként. Nem igazán fogadták őt el, de nem is baj, mert azóta régen vége az egésznek.

2014. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!