Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek kire néznek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek kire néznek fel inkább? Aki egy lánnyal dug sokszor, vagy aki sok lánnyal egyszer?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Te is egy kirakatember lehetsz, akinek csak az a fontos, hogy mit gondolnak róla.

Nem mindegy, mit gondolnak?

Ahhoz, hogy felnézzenek rád, végezz el egy neves egyetemet, doktorálj le és légy valamilyen területen szaktekintély.


De ha boldoggá tesz, válaszolok közvetlenül a kérdésedre:

Kinek ez, kinek az az életstílus jön be. Személy szerint azt gondolom, hogy többet ér 1 szép lánnyal egy hosszú, boldog kapcsolat, mint 100000 csúnyácskával ágyba bújni.

2014. febr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Fel nem néznek rá, mondjuk úgy inkább, hogy melyik az, ami kiábrándító? (Utóbbi eléggé.)

A válasz pedig: az a férfi értékesebb egy igazi Nő szemében, aki egyetlen nővel SZERETKEZIK és sokszor. :)

2014. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért, nem magánügy?


nem kellene tudnia senkinek az ilyen ügyeirôl és akkor nem emiatt fognak "felnézni" rá.


de elárulom, kedves kérdezô, hogy rád nem nézünk fel.

2014. febr. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki magasabb náluk.
2014. febr. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki nem beszél az intim történéseiről az érintetteken kívül senkivel, arra...:)
2014. febr. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM!!!!!!


lehet még lejjebb?

2014. febr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

210cm vagyok ha valakire felnézek az már súlyos


én mindenkit csak lenézni tudok

2014. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az emberek nem neznek fel senkire a szexualitasa alapjan. Valojaban nem is foglalkoznak vele. Es nem is rajuk tartozik.


(na jo bevallom, en Tarzant mindig irigyeltem) :)

2014. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom milyen akarok lenni.. aki azzal a nővel szeretkezik akivel szeretik illetve tisztelik egymást és akivel egyforma igényeik vannak a testiségre. Arra meg nagy ívről teszek rá hogy ki néz le vagy ki tisztel ezért.. nekem mondhatni a szex egyfajta "szertartás" amivel mindenünket (belső lényegünket) megosztjuk egymással
2014. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es:

Akkor majd felgyúrom magam és emberedre találsz! (Meg egy ingyen tockosra :D)

2014. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!