Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam az egészet maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet maradjunk barátok vagy próbáljam meg hátha több is lesz?

Figyelt kérdés
Van egy lány kb 1,5 éve találkoztunk az nap közel 4 órát beszélgettünk. Majd másnap facen 12 órát folyamatosan szünet nélkül, akkor volt barátja és mivel nagyon jóban lettünk nem akartam közéjük állni pedig nagyon tetszik a lány. 1 évvel később még mindig volt barátja, de az egyik baráti találkozáson ilyet szólt, hogy ki akarja velem próbálni a csókot, persze beleegyeztem ezután 1,5-2 hónapig nem válaszolt, sem az üzeneteimre személyesen sem találkoztunk, majd újra beszélni kezdtünk eközben a barátja szakított, vele én is változtam az idő alatt míg nem beszéltünk ő is, de azt hiszem mindig csak ő kellett és nem tudom mi tévő legyek vagy megpróbálom és ha tetszem neki lesz valami vagy egy életee elveszítem az egyik legjobb barátom. :/

2014. febr. 17. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nőhöz ugyanaz a recept: kommunikációját (verbálist és norverbálist) elemezd és értékeld, ha úgy látod hogy vonzó vagy számára, akkor kezdjél hozzá férfiként közeledni. Dicsérd először belső tulajdonságait, ha erre jól reagál, utána külső tulajdonságait, ha erre is jól, akkor mondhatod, hogy neked pont a hozzá hasonló stílusú nők jönnek be, ha erre is, akkor pedig kérj tőle randit és azt randinak is nevezd.
2014. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg akarod próbálni? Próbáld!
2014. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy gyakran félre értelmezem ezeket a jeleket, de akkor majd próbálom a beszélgetések menetét úgy terelni, hogy egyértelmű válaszokat kapjak, köszönöm a gyors válaszokat.
2014. febr. 17. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért jó folyamatosan haladni. Ha tapasztalod, hogy a csaj boldog ha belső tulajdonságait dicséred, de már fékez, ha külsejét kezdet dicsérni, akkor már azt sem mondd neki, hogy a hozzá hasonló csajok tetszenek neked (pláne nem hogy ő, vagy hogy szerelmes vagy belé). Viszont párszor, több alkalommal még a külsejének férfias nyíltsággal történő dicséretével próbálkozhatsz.
2014. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából tudja h bejön mert beszélgettünk már ilyenekről nagyon durva de tényleg bármiről tudunk beszélni és ha kell segít hezitálás nélkül.
2014. febr. 17. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhívhatnád randizni, te vagy a pasi, ne a csajnak kelljen rádmásznia. Vidd el vacsorázni, vagy moziba. Miért nem kerested meg annó abban a 2 hónapban a csókot követően? A barátságotokba tényleg belekerülhet, de ha te többet akarsz, akkor mindenképpen jobban jársz, ha tisztázódik, hogy ki mit akar. Végig akarod nézni, hogy összejön valaki mással, ameddig tétovázol?
2014. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én kerestem abban a 2 hónapban, de nem válaszolt se üzenetre, se sms-re személyesen pedig nem találkoztunk :/
2014. febr. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!