Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy rengetegszer volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rengetegszer volt már kérdés, de mit csináljak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, barátom 21 éves és mivel még suliba járok így nagyon kevés pénzem van sajnos:( nem tudnék neki drága ajándékot venni

azt szeretném kérdezni most még az utolsó pillanatokban milyen saját magam álltal kreált ötletet tudnék csinálni a barátomnak? fényképek már voltak, esetleg milyen különleges dolgot/süteményt süthetnék neki? valami ötletetek nincsen véletlen? elsősorban oylanoktól akik szintén maguk készítik az ajándékot

köszönöm


2009. dec. 9. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Használd otthon a keresőt vagy menj be könyvtárba és keress valami barkácsos vagy kreatív könyvet.
2009. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na, szóval, oldalt a keresőt. :)

Esetleg google. tudod, google it.

2009. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban attól függ, hogy mióta vagytok együtt. Én tavaly Karácsonyra az akkori barátomnak (kb 3 hete voltunk csak együtt) vettem egy szívecske alakú kartondobozt, szalvétával "bevontam", és teleraktam magam sütötte sütivel. Plusz vettem neki egy gitár alakú kulcstartót, mert nagyon komolyan zenélt, meg gyártottam neki kis kártyákat , hogy "Ez a kupon 1 órás hátmasszázsra jogosít fel" meg hasonlók, nem csak hátmasszázzsal...:P:) Meeg...ja meg adtam neki fényképet keretben, és írtam mellé szép idézetet. Szóval sok dolgot adtam neki, de egyik sem volt drága, csak kreatív, és örült nekik:)

Mostani barátomnak gőzöm sincs mit fogok venni, vele már 9 hónapja együtt vagyunk...

remélem tudtam segíteni!:)

2009. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. köszi... tudtál segíteni :)
2009. dec. 9. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát ez egy aranyos kérdés:)

Nem tudom te,hogy vagy vele de én nem tudok úgy örülni egy olyan ajándéknak amiért tudom,hogy elég sokat kelett kiadni.Főleg ha tudom,hogy semmi érzés nincs mögötte csak ugy "odalöki" valaki.Velem volt már ilyen nem igazán örültem tényleg a dolognak:( azóta is a a sufniban lapul a cuccxD.(szal én nem ismeremlek de én akkor is azt mondanám,hogy ez nem a pénztárcádon múlik)

Jobban tudok olyanoknak örülni mint pl amit te is említettél,hogy saját magad készítettél,benne van a munkád,dolgoztál rajta stb.Mert az tényleg szívből jön és azért csinálod,hogy örömet szerezz vele a másiknak:))

tanácsolni nem igazán tudok semmit,hogy mivel kedveskedhetnél neki,ez végülis egyéntől is függ,hogy ki minek örülne.

Sok sikert a dologhoz:))

2009. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23:04 19F voltam:):D
2009. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos, a férfiak általában nagyon örülnek, ha a lány elkényezteti őket az ágyban. :P Keress alternatívákat, hogy mivel lephetnéd meg!
2009. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik, hogy benned semmi önállóság nincs, miért az kell, hogy megmondják neked? Jöjj rá magad, gondolkozz!
2009. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!