Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szemeztek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szemeztek azzal a pasival aki tetszik nektek? Vagy szemeztek más okból is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 00:25
 1/6 anonim válasza:
Én személy szerint csak azzal aki bejön :) L/18
2009. dec. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már jártam úgy is, hogy nagyon nézett egy pasi, engem meg idegesített... A hosszan szemébe néztem a "miaf.sztnézelbmeg" nézésemmel. Az ismerőseim azt mondják, hogy elég jól és pontosan értelemezhető ez a nézésem.

Erre ő meg odajött dumálni... Hát elég bunkó volt. Nesze nekem...


De kedvesen szemezni csak azzal aki tetszik.

Szerintem ő nem tudta jól értelmezni a dolgokat. :)

2009. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aki nem tud szemből olvasni az menjen haza és bújjon a gardróbba... :D
2009. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért bújna?Nem úgy születik az ember hogy mindent tud, vagy te így születtél?:P
2009. dec. 20. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:

én is csak olyan sráccal,aki bejön.. de miért vagy ilyen bizonytalan?

23/L

2009. dec. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy szemezős típus. Egyszer szemeztem, a pasi majd leesett a székéről, aztán később úgy megbámult, hogy kidobta az új barátnője. Mentségemre legyen mondva, fogalmam se volt róla, hogy új barátnője van. Csak menekülni akartam hozzá, egyáltalán nem szerettem. Volt egy fiú, akit nagyon-nagyon szerettem, igazi szerelemmel, na Vele sose mertem volna szemezni. Még ránézni se mertem. Ha bámulni akartam Őt, a cipőjét bámultam. Igaz, nagyon fiatal voltam. És Ő totál rosszul értelmezte a "ridegségemet". Az utolsó pillanatig meg volt róla győződve, hogy esélye se lett volna nálam. Ezt később tudtam meg mástól. Én pl. abból éreztem meg, hogy tetszem neki, pontosabban komolyabbat kezd érezni irántam, hogy olykor lekapta rólam a tekintetét. Először én is azt hittem, tessék, rám se néz. De az más, hogy rád se néz vagy hogy lekapja rólad a szemét. Szerintem ez utóbbi sokkal komolyabb vonzalom jele, mint ha valaki kitartóan szemez veled. Az olyan ember nem sebezhető. A szerelmes viszont igen.
2009. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!