Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell akkor csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell akkor csinálni, ha a tampon zsinórja elszakad és a tampon "bennt van"?

Figyelt kérdés
14/l
2014. febr. 19. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra kell menni minél előbb, ha nem tudod kivenni sehogy se.
2014. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezet kel mosni, kivenni, majd újra kezet mosni. 8-12 cm a hüvely, olyan nincs, hogy ha akarod, ne tudd kiszedni.
2014. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj, mig megtelik, s akkor könynen kijön, lejjebb csúszik, és szinte kijön magátl is...HA nem tudnád kibányánszni
2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Guggolj le, próbáld meg úgy kiszedni, a két újaddal. Így egy kicsit kinyomod.
2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy telítődik, könnyebb kihúzni, mert kicsúszik, ha nem jön még, nem kell rángatni, és nem szakad el. Ha elszakad, be kell nyúlni, és kiszedni, ami nem nagy ügy ugye, mert úgy is teszed fel, hogy benyúlsz. Ha nem akar jönni, be kell nedvesíteni. Ha túl szűk vagy, tanulj belőle, és használj legközelebb betétet.
2014. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A guggolás jó ötlet, ha nem eleve úgy próbáltad, nekem ez olyan magától értetődő, hogy el is felejtettem javasolni.
2014. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vársz, míg telítődik, ha nyomod, előre csúszik, megfogod, és kiveszed. Nem veszik el benned, vagy ilyesmi, egy felé jöhet csak, kifelé.
2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb mielőtt felhelyeznéd, mikor kicsomagolod, csak arról a feléről húzd le a fóliát, ahol van a zsinór és kicsit húzogasd meg így meggyőződhetsz, hogy nem szakad el könnyen. Sok kellemetlenségtől kíméled meg magad.
2014. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél előbb kiszedni. Én pont az egyik utolsó napon jártam így, esély se volt arra, hogy telítődjön. Legalább félórát szenvedtem vele, de kijött. Kicsit olyan, mint a szülés, erősen kell nyomni, és meg kell próbálnod benyúlni és valahogy megfogni. Azóta a silk touch szitokszó a szótáramban :D


Az a legfontosabb, hogy miután feltetted, max. 12 órán belül szedd ki valahogy, mert a vér bomlani kezd és ez idő után már fertőzéseket okozhat.

2014. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!