Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szót lehetne használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szót lehetne használni a "pár", "párom" helyett?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ezt használom de nem nagyon szeretem, itt is láttam már válaszolót, aki szerint párja a zokninak van.

Nem a férjem, nem a vőlegényem, együtt élünk de nem az élettársam.

A barátom szót használom de az valahogy kevesebbet jelent, ennél már csak még kisebb "fokozatok" jutnak eszembe, pasim, stb., "szerelmem" jellegű szavak sem jók.



2014. febr. 19. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
galambom
2014. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha te szereted használni, akkor használd. Az, hogy itt néhány pattogónak nem tetszik, az az ő dolguk.
2014. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kedvesem
2014. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hivatalos helyen nem fulladnának meg az ügyintézők, ha elkezdenék galambomozni :D


Használom mert jobb nem jut eszembe, talán nincs is.

2014. febr. 19. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd a nevét.
2014. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hivatalos helyen a nevén hívd.
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hivatalos helyén a nevét kell mondanod úgyis, hacsak nem vagytok élettársak, házastársak.


Amúgy meg mit érdekel az téged, ha mit tudom én, Kovács Juci Alsókisdereglyéről beírja a GYk-ra, hogy őt milyen elviselhetetlenül zavarja a "párom" szó?

2014. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

kertem virága

házam napsugara

A Férfi Aki Nem Kérte Meg A Kezem

2014. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én sem szeretem, nagyon furán hangzik, viszont néhány hónapja, mióta kisbabát várunk, elkezdtem én is használni valamiért :)

Egyébként nekem a barátom, vőlegényem, férjem fokozatok hangzanak a legtermészetesebben, de valóban nem mindig tudják kifejezni, amit szeretnénk velük.

Viszont ha együtt laktok, akkor az élettársad, hogyhogy nem???

2014. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem bejegyzett élettársi kapcsolat csak összeköltöztünk, majd össze is házasodunk, egyelőre jó így is.

Nem mindig utalhatok rá a nevén, mert attól, hogy azt mondom Gipsz Jakab, még nem fogják tudni, ki is ő nekem. Hivatalosabb helyen talán az élettárs a legjobb, de pl. kollégák között? Névről nem ismerik, itt csak a pár-barát lehet jó.


Végül is nincs olyan nagy bajom a pár szóval, csak hátha lenne valami szimpatikusabb alternatíva..

2014. febr. 19. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!