Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent egy ilyen lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány aki szűz és még nem volt barátja.Nekem eléggé tetszik és sokat beszélgetünk élőben és facebookon is.Oda jön hozzám meg stb..Ma volt angolon egy játék és mondatokat kellett írni ...nem lényeg..de én azt írtam viccből hogy elveszem őt feleségül.Erre a mellettem ülő lány mondja neki hogy húú itt nagy a szerelem.Erre a lány aki tetszik nekem ilyet mond hogy de menjen már innen(én)Most ezt azért mondta hogy felejtsem el vagy azért mert még nem volt pasija és zavarba jött vagy m? Ne írjak neki többet,majd ír ha akar ő? Mit csináljak?19/f
2014. febr. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy bunkó. Ennyi. Nem foglalkoznék ilyen emberrel.
2014. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen még senkije nem volt, akkor válogatós, és senki sem elég jóképű neki. A reakciójából ítélve te sem.
2014. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy félreértetted?

Egyébként elképzelhető,hogy zavarba jött.De ha annyira sokat beszélgettek,rá is kérdezhetnél, de egy ilyen apró dolog kavarjon be,ami lehet hogy félreértés?

2014. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyet 12-3 évesek szoktak leszituálni :D
2014. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mutatsz róla 1 képet privibe nekem?
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a jelenet kevesebbet jelent semminél. Ettől még lehet hogy tetelszel neki.

Am lassan énis 18 leszek, és még nem volt pasim. Nem azért mert bunkó vagyok, meg válogatós, ahogy fent említi valaki.

2014. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, utolsó, válogatós vagy, csak legfeljebb nem tűnik fel, mert természetesnek veszed, h a pasik legjóképűbb 1%-ával állsz csak szóba.
2014. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!