Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig még soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig még soha nem volt belém szerelmes egy lány sem, akkor hogyan hihetném, hogy egyszer előfordulhat ilyesmi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha csúnya vagy, akkor nem is lesz sajnos.
2014. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ember, küzdj és bízva bízzál..
2014. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondod, tényleg csúnya vagyok. Akkor ez lehet a gond.
2014. febr. 19. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Belém sem volt még szerelmes soha egy lány se! Mondjuk én annyira ocsmány vagyok, hogy max. hányingert tudok kiváltani a lányokból.
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én lány vagyok, de eddig még egy srácba sem voltam szerelmes XD Érzelmi nyomorék vagyok, nem a ti hibátok....:3

17/L

2014. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Magoran ***** válasza:
43%

"Hisz mindig van remény, hinni kell, ó hidd hát el"


Mert ahogy a dalban van, most élsz. Ha eldobod a reményt, eldobod az eselyt, hogy boldog légy.


Ne felejtsd el, hogy az élet fonalát még nem szőtték még teljesen, így te is beleavatkozhatsz! Mosolyogj, légy magabiztos és egyedi. Ha ez a három meg van benned, biztos lesz olyan lány, akit érdekelni fogsz.

2014. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Magoran ***** válasza:
Bocs az ékezetekért, telóról vagyok.
2014. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5. Jó, de te egy gyökér vagy.


Szóval akkor nem tudjátok, hogy a jófiúk, mint én, miért nem kellenek a nőknek?

2014. febr. 19. 21:31
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy ronda fas.z vagy..... 5. voltam... Ha így állsz az emberekhez, rohadtul nem csodálkozom :)
2014. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ocsmány vagyok, és 28 évesen nem is volt belém szerelmes egy lány se, meg nem is lesz soha.
2014. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!