Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiataloknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiataloknak miért van lestrapált, kiélt fejük?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok öreg, de komolyan azt tapasztalom, hogy nálam 5-10 évvel fiatalabb lányoknak több ráncuk van mint nekem és sokkal megviseltebben néznek ki.
2014. febr. 20. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
mert azt a sok kilincset fogdosni tudod milyen fárasztó... vagy mit is?
2014. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem egyszerű a suliban unatkozni és a neten lógni. Du nézelődni, hülyéskedni. Este pedig 1-2ig fent lenni.

Plusz egész nap azon aggódni, hogy jól néznek e ki és, hogy hogyan csábítsák el a vezérbikát(aki az ő ízlésük szerint a legtudatlanabb-tajgyökér)


Ez léggé kiveszi az energiájukat :D

2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Isznak, drogoznak, és nagyon korán elkezdik a nemi életet. :(

Rossz életűek.

2014. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Plusz még a korai hajfestés, smink, szolárium, mind öregítik a bőrt.
2014. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
alkohol, drogok, gyógyszerek, évekig hajnalokon át tartó bulik, sok egyéjszakás kaland. Na meg persze a mai fiatalok nagyrésze totál egészségtelenül él, tele nyomják magukat sminkkel mindennap, szolárium stb. Nem csoda, hogy egy 20 éves lány már lassan 35 éves elvált asszonynak néz ki. A mai lányok többsége 25 éves korára totál kiég, és a fején is meglátszik.
2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát a sok smink és a többi na meg most a "menő" a cigi szerencsére még vannak normálisak mint pl én sminkelni nem szoktam és a cigitől egyenesen hány ingert kapok
2014. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kiégés? Természetesen értem, de érdekel, hogy mások hogyan gondolják ezt.
2014. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert piálnak b.azdmeg
2014. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akik ilyen nagy életűek (pia,buli,szoli,koli,moli(az egy hely a környéken) azok nekem fiatalosnak tűnnek, és azok néznek ki rosszul, megviselten stb. akik nem a társaság közepei.
2014. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!