Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esélyem elszállt nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esélyem elszállt nála? Később lehet még valami köztünk?

Figyelt kérdés
Tegnap gyalogoltunk osztálytársammal hazafelé aki nekem nagyon tetszik és elmondta, hogy sz@r kedve van, mert van egy fiú aki tetszik neki, de ő nem viszonozza.Először mikor belekezdett elmondani, hogy mi a baja azt hittem valami más problémája van, de mikor kimondta, hogy tetszik neki valaki akkor rosszul éreztem magam úgy éreztem elszállt az esélyem nála.Szomorú vagyok, de ugyanakkor örülök, hogy ilyen jó a barátságunk, hogy ezt nekem elmondta!Amúgy is ,,gyerek" vagyok még egy kapcsolathoz, de tényleg szeretném, hogy egyszer (talán jövőre :D) sikerülne összejönnünk, mert nekem nagyon tetszik:)

2014. febr. 20. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*tegnap előtt gyalogoltunk
2014. febr. 20. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Azon legyen az eszed, hogy tanulj.
2014. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondta,hogy ki az? Nem lehet,hogy rád célzott?
2014. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1:Mondom, hogy később nem most szeretném.

megmondta, hogy ki az nem rám célzott :(

2014. febr. 20. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, bármi lehet még köztetek. Pl: 10 köbméter levegő vagy egy trolibusz... bármi még akár egy elefánt is, ha megfelelőhelyre mentek közösen.
2014. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!