Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén Iwiwen mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén Iwiwen mivel lehet indítani egy vadidegen ámde nagyon csinos lánynál? (Adjatok pár tipper légyszi)

Figyelt kérdés
Gondolom egy 'Nagyon gyönyörű vagy, szívesen megismernélek' szöveg sablonosan hangzik, szerintetek?
2009. dec. 10. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Én kaptam már ilyet, és tiltóra tettem a pasit.
2009. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szupermókus ***** válasza:
Próbáltam én is .. nem jött be :P
2009. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok Köszi akkor mi lenne a jó indítás?
2009. dec. 10. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van-e valamilyen társkereső alkalmazása. Ha nincs, nem feltétlenül örülne, ha egy vadidegen ficak ráírna. Ez kb az a kategória, mint amikor az építőmelósok beszólnak a nőknek. Esetleg nézd meg, hogy mi érdekli, és kérdezz tőle valami semleges dolgot abban a témában.
2009. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát egy vadidegennek én sem örülnék. Viszont sokáig csak az utcán nézegettem egy srácot és múltkor végül rámírt, akkor tudtam meg ki, neki nagyon örültem. :P
2009. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem biztos h nem örülne ha ráírnál. nekem is írtam már vipen többször idegenek h szeretmének megismerni v egyéb szöveggel. ha az adatlap alapján szimpatikus a srác meg tetszik akkor miért ne? de pl jó megoldás lehet ha előbb az egyik képe alá írsz vmit, és mondjuk ah ott válaszol akkor mailt.
2009. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon, amúgy van MSNe is.Próbálkozok:)

Írjatok még, köszi!

2009. dec. 10. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, annak én sem örülnék, ha simán letámadnál egy " jó nő vagy" tartalmú levéllel :)

A semleges téma nálam bejönne, megnézném az adatlapod és ha szimpatikus vagy és nem lenne párkapcsolatom, válaszolnék.

Ha csak egy képéhez írsz, nem biztos, hogy írna neked levelet, talán nem tudná mire vélni a dolgot, szerintem a legjobb a hobbijával, munkájával stb. kapcsolatos semleges levél valami "ál" kérdéssel.

2009. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011es vagyok. utolsónak: nem úgy értettem h a kép alá ír és a csaj fog mailt írni. hanem a srác ír a kép alá, csaj ott válaszol a kommentre, és akkor ír a srác mailt. velem legalábbis volt már ilyen, sült ki már ilyenből nálam kapcsolat is h ismeretlenül rám írt a srác és visszaírtam mert nagyon megtetszett. persze volt olyan is aki bunkón kezdte h hancúrozzunk, rögtön ezzel, az el is lett küldve.
2009. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!