Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit ad a párjának karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ad a párjának karácsonyra? És mióta tart a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Esetleg akinek a szülinapja vagy névnapja is mostanában van mivel lepi meg a barátját?

Nekem még semmi ötletem, pedig csaknem teljesen egyszerre van a szülinap, a névnap és a karácsony is. Adhattok ötleteket is!

16/L


2009. dec. 10. 19:10
 1/3 anonim válasza:

Hát én már túl vagyok az ajándékvásárláson :)) KIvételesen idén először korábban túl vagyok rajta, és már be is csomagoltam őket :) Kivéve kettőt, mert elfogyott a csomagolópapírom :)

Nos, én a páromnak kiválogattam egy rakás fotót, ami az elmúlt 3,5 évben történt, bulizás, túrázás, motoros találkozó, meg közös képek... vettem albumot, a képeket előhívattam, és ennyi. Nem volt olcsó...de azt gondolom, hogy életre szóló ajándék, ha kedve támad nosztalgiázni, csak előveszi :)

Amúgy nemsokára 4 évesek leszünk :)

2009. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tavaly egy fekete kapucnis pulcsit vettem, mert már régóta keresett olyat és én megtaláltam neki az igazit =) nah meg old spice-ot, hiszen már 1 hete nyaggatott akkor hogy menjek be dm-be és hozzak neki és még egy kis kártyát (west end, ajándékbolt, mindenféle kötények vannak kirakva...mind1) szóval amire már nem is tudom mi volt írva... nem tudom megmondani mert nincs még itthon h megnézzem de valamilyen kis szerelmi vallomás féle


idén telefont veszek neki /mert betört az üveg a nokiáján/


((((de akár saját magadnak is vehetsz valami "aranyos" kis libbenős ruhacafatot, az egy tutira bevált dolog a pasiknál, jobb mintha bármi mást kapna ;D (na de persze csak már meg volt a ... érted?! ha már "úgy" is ismeritek egymást))))


és februárban leszünk 2 évesek


18/L

2009. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 vagy, feltételezem saját keresettel nem rendelkezel még. Ezért a fiú nem is vár(hat)ja el, hogy nagy ajándékokat kapjon.


Szülinapra kicsit személyesebb, de bulizós, a hobbihoz kapcsolatos vagy praktikus ajándékot szoktam adni: piás társas poharakkal (rulett, sakk, malom); könyvet-pc játékot, amire már régóta vágyott; póló, öv, parfüm, koncert jegy..


Névnapra csak piát és csokit, mert az a mindene :) vagy koncert / meccs jegy


Karácsonyra pedig mindenképp szép ajándékot, ami kifejezi a szeretetet. Nem a pénz a lényeg. a fotókidolgozás nagyon szép ajándék, ahogy még bármi ilyen termék (párna, bögre, egérpad) vagy valami komolyabb társas, puzzle, ruhadarab, cd válogatás, pc-hez valami olcsóbb kütyü.

2009. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!