Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elszakadni ebből az egészből minél előbb? Tönkrementem egészségileg, anyagilag, minden hogyan.

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk, x.ar az életem. Barátommal összeköltöztünk és félig meddig az ő hibájából, félig véletlenül elrontott dolgokat úgy,hogy az anyagi helyzetem -500000 ftra ment. Kezd valami javulni, de sokat veszekszünk. Őt zavarja,hogy nem szexelünk,amióta a gondok vannak. Sajnos, nekem ez a sok rossz felér egy igazi traumával. Életemben nem szenvedtem ennyit,mint 1 év alatt. Mindenről lemondtam,ami nekem jó volt, örömet okozott (sport, egészség, rendes otthon.) Egyedül laktam albérletben és el kellett költözni párszor. Most szobát bérlünk lakótársakkal,amit egyáltalán nem szeretek. Ő rendetlen, néha szobában cigizik,mert hogy hideg van kint. Nálam mindig rend volt és tisztaság ezelőtt. Mindig van kifogása,hogy miért nem rak rendet. Munkahelyem nincs 1 hónapja. Járok iskolába, nyáron végzek, de még a tandíj sincs elrendezve. Nem akarok addig várni,míg végzek a sulival, mert ilyen idegállapotban képtelen vagyok tanulni. Nekem pár napra vagy hétre kellene lakhely, munkát azt találok, csak nem itt. Már van kilátásban, de innen nem tudok dolgozni. Nincs semmi pénzem,amivel elindulhatnék. Hova,kihez forduljak? Szülők kizárva, meg minden ismerős. Ki akarok szabadulni innen,mert nem bírom tovább. Már pszichiátriai bajom van, meg más egyéb,ami miatt megyek vizsgálatra,mennyire súlyos. Ha így folytatom,még fél év és beledöglök az egészbe.
2014. febr. 23. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz kiszakadni, hogy kiszakítod magad. de egyáltalán minek mentél bele ?? A pontos választ és a megoldást is csak magad tudod.
2014. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pénz nélkül tehetetlen vagyok.
2014. febr. 23. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz a szüleidhez visszamenni?
2014. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lényegtelen. Amióta elmentem tölük,az a véleményük,hogy oldjam meg egyedül. Tudják a helyzetet,nem segítenek.
2014. febr. 23. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Látod,pedig ott a megoldás,hagyd el a "kedves barátod" és rájössz, hogy otthon lakni a szüleiddel még mindig jobb lehet, mint egy sz*r kapcsolatban egy sz*r emberrel.
2014. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szüleimtől régen eljöttem,nem fogadnak vissza.
2014. febr. 23. 14:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Mentálhigiénés eredetűek a gondjaid, a pénzügyi gond csak a tünete ennek. Mikor egy buddhista mestert kérdeztek arról, hogyan lehet az ember önmaga, azt a választ adta: "Ismerd meg, ami által minden mást megismersz". Ezen az úton kellene elindulnod. Persze már nem lehetőség, inkább kényszer (még fél év és beledöglök az egészbe). Amíg nem bízol magadban, nem ismered a határokat addig nem lesz rendben semmi, nem számíthatsz magadra, csak ha kivívod magadnak. El kell kezdened felelősséget vállalni az életedért, nem a pasid miatt romlott az anyagi helyzeted, ezt be kell látni, hanem te hagytad, hogy kicsússzanak a kezedből a dolgok, mondjuk azért mert szerelmes voltál, és hiszékeny. Semmi gond, ha tanulsz belőle, és legközelebb nem követed el! Fejben kapd össze magad aztán szerezz pénzt! Ha minden ismerőst, szülőt kizársz akkor mégis honnan akarsz pénzt? Nincsenek igaz barátaid, akikre számíthatsz ilyenkor? Én 3 éve azt hittem, utcára kerülök, aztán ahogy beszéltem a barátaimnak a problémáimról, segítő kezet nyújtottak majdnem mindenben, szóval bármekkora szarban legyek van, aki nem hagyja, hogy magamhoz méltatlan körülmények lehessenek úrrá az életemen. Nem tudom elhinni, hogy neked nincs legalább egy ilyen ember.
2014. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért én a másik fél meséjét is meghallgatnám, gyanús vagy te nekem.
2014. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Külföldön éla barátnőm, másiknak meg nincs pénze. Ha nem lenne a suli,már kimentem volna én is.
2014. febr. 23. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:
Sulit szereted? Te akartál oda járni, vagy elvárták tőled, aminek eleget akarsz tenni? A barátnőd külföldi tartózkodása meggátol abban, hogy felvedd vele a kapcsolatot, vagy más miatt nem szeretnéd? Egyáltalán, szerinted megérdemled a segítséget?
2014. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!