Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha férfi létemre elég szeretethiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogyha valaki jobban megismer, az rájön.
2014. febr. 23. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, de sajna semmit sem tehetek ellene, hiszen annyira ronda külsőm van, hogy sosem lesz olyan lány, aki szeretni tudna.
2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
keressetek valami ritka ronda, szintén szeretethiányos csajt
2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na itt a probléma.Névtelenül itt önsajnáltatni magatok.Ráadásul ilyen nyafogáshoz azt írni,hogy "férfi".Tul sok női hormon került a szervezetetekbe.Ha így folytatódik pu.citok nő.
2014. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem önsajnáltatás, hanem tény. Amennyire ocsmány vagyok, kizárt, hogy valaha is lesz olyan lány, akinek egy kicsit is be fogok jönni. Ez lehetetlen...
2014. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És Mit tettel eddig,hogy ez megváltozon?Ülsz a számítógép előtt és neten próbálkozol?Nem meglepő,hogy nem vesz észre senki.Elárulom én sem vagyok"szép -sőt.Viszont imádok udvarolni.A nők szeretik ha csodálják őket,és. nem az interneten,a személyes kontaktus kell nékik,és az,hogy érezze a FÉRFIT! De ha nem teszel semmit,marad a sírás itt.
2014. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Inkább úgy lenne az értelme a kérdésednek, hogy mit nem tettem még meg annak érdekében, hogy megváltozzon. Ha a netes próbálkozásaimat kivesszük a képből, még úgy is bőven 3 szemjegyű eredményt kapok. Nem vagyok önbizalomhiányos, és nem is kukulok meg lányok közelében. Jó társalgó vagyok, ez viszont csak a netes ismerkedéseimből derül ki, mert élőben azonnal elutasít minden lány a külsőm miatt. (Női barátaim is voltak, mert azért barátnak jó voltam, és ők mondták meg nyíltan, hogy szerintük sosem fogok senkit találni, mert annyira rosszul nézek ki, de azért néha eljöttek segíteni vásárolni, hogy milyen ruhákat vegyek.) Feladni nem fogom még úgy sem, hogy előre tudom a végeredményt: azonnali elutasítás a külsőm miatt.
2014. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!