Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valljam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, kb 6-7 hónapja, barátok lettünk, de csak interneten keresztül, élőben még nem találkozunk, de szerelmes lettem az illetőbe, csak nem szeretném megmondani neki, mert félek, hogy ez tönkretenné a kapcsolatunkat :( tippek?
2014. febr. 23. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szeretlek"
2014. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szerelmes vagyok beléd. - Csak ennyi.:)
2014. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. "Szeretlek." Egyszerű szó, a legkevésbé sem egyszerű jelentéssel, mindent magában foglal és általában nagyot üt. :))
2014. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a fiú vagy a lány? Élőben akarod neki elmondani?

Bocsi a kérdésekért.:)

2014. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelem nem az interneten kezdődik. Interneten, csak érdeklődés lehetséges. Ha kérsz tőle egy találkozót, akkor válik el, hogy haját el bírod e viselni az arcodban, vagy érintésetek nem e vált ki csiklandást, rossz érzéseket!
2014. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek mondták ;)

24f

2014. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el neki
2014. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú, élőben sajnos pár évig (?) nem lehetéges, mert van egy kis távolság :(

Jó, de csak így hirtelen mondjam, hogy "Szeretlek"?

2014. febr. 23. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Igen,csak így hirtelen. Aztán ügyesen.:)

2014. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hirtelen, nyúgodtan, nem kérdezve.
2014. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!