Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt szexbarátsága....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt szexbarátsága. Mennyi ideig tartott és miért lett vége?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:56
1 2 3
 1/28 ASOT ***** válasza:
0%

Több oka is lehet annak, hogy valaki abbahagyja.

1. Talál egy olyan lányt akivel többet is el tud képzelni, akit megszeret.

2. unalmas lesz, nem köti le a lány, nem tlaál benne semmi olyat ami hozzá láncolná...

3. simán csak nem jó a szex, amíg nincs ló jó a szamár is alapon működik.

2014. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom milyen indokok lehetnek, nem erre vagyok kiváncsi hanem konkrét példákra. Egyébként meg érdekes, hogy csak arról beszélsz, hogy a "lány" ...odatehettél volna egy /fiút is...Nem mindig a srác szakítja meg a kapcsolatot.
2014. febr. 23. 19:08
 3/28 ASOT ***** válasza:
0%
óóó elnézést h egyáltalán válaszoltam...
2014. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

4 hónapig tartott, aztán jött egy másik fiú aki szintén felkeltette az érdeklődésemet.

Kiírom, hogy lány vagyok mielőtt engem is leoltasz :)

25/L

2014. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nagyon nem erről volt szó...Természetes férfiak is válaszolhatnak kedves második, csak nehezményeztem, hogy az első úgy beszél, mintha mindig a lány miatt lenne vége , mert az nem elég jó a drága férfi számára. De örülök, hogy lány létedre, téged ez nem zavar.

Köszi a választ.

2014. febr. 23. 19:14
 6/28 ASOT ***** válasza:

Na álljunk csak meg!

Nem a lányt hibáztattam, sőt egyik válaszomban sem hibáztattam senkit sem.

Csupán a saját eseteimet írtam le.


Valamit súlyosan félrenéztél.

2014. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Több oka is lehet annak, hogy valaki abbahagyja.


Kiemelném azt, hogy "Valaki" abbahagyja...Nem a saját esetedet írtad le és azzal volt a bajom, hogy ha már általánosságban írsz akkor ne csak az egyik oldalról. Vagy akkor tényleg mondd azt, hogy a "pasi részéről" azért lehet vége. Mindegy. Nincs kedvem ezen veszekedni.

2014. febr. 23. 19:22
 8/28 ASOT ***** válasza:

Megbántott ma valaki?

elmondhatod nyugodtan.

2014. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szar a kedvem igen.
2014. febr. 23. 19:26
 10/28 anonim ***** válasza:

na majd én vázolom :)


"ASOT nevű felhasználó válasza:


Több oka is lehet annak, hogy valaki abbahagyja.

1. Talál egy olyan lányt akivel többet is el tud képzelni, akit megszeret.---> fordítva: talál egy olyan fiút

2. unalmas lesz, nem köti le a lány, nem tlaál benne semmi olyat ami hozzá láncolná...--->fordítva: unalmas lesz nem köti le őt a fiú stb stb.

3. simán csak nem jó a szex, amíg nincs ló jó a szamár is alapon működik.---> ugyanez fordítva a fiúnál :)))

"

2014. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!