Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy meztelen csinos nőt pl egy filmben minden életkedvem elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt, hogy barátommal néztünk egy filmet amiben volt egy meztelen nő és nekem minden életkedvem elment és szinte sírhatnékom támadt, mert arra gondoltam h biztos jobban tetszik neki, mint én mivel még én is láttam, hogy sokkal jobban nézett ki. Általában visszatartom ilyenkor az érzéseim de volt már, hogy emiatt összevesztünk barátommal és mondta, hogy idióta felfogásom van és gyerekes vagyok, és amúgy tudom is h igaza van de mégsem tudok ez ellen mit tenni.. ilyenkor olyan rondának érzem magam és szó szerint elmegy minden életkedvem, mivel én még a nyomába se érek. Mit tegyek hogy elmúljon ez az érzésem? 20/L
2014. febr. 26. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, először
2014. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
O.o?! Peti vagyok gyöngyi leszek. Depi vagyok öngyi leszek.
2014. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Otthon picsogjál, ahelyett h sportolnál meg tornáznál meg futnál és kevesebbet ennél.
2014. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3-as: nem vagyok kövér, inkább átlagos alakom van, nem vagyok ronda se de tudom azt is, hogy vannak nálam szebbek is.
2014. febr. 26. 21:44
 5/25 ASOT ***** válasza:
valószínűleg igaza van, és ha így folytatod akkor az agyára mész majd
2014. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én olyankor, amikor így cirkuszolsz, levetkőztetnélek meztelenre és végigcsókolnám minden sejtedet, majd egy kiadósat szexszelnék veled.
2014. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5: igen tudom, ezért szeretnék ezen változtatni, de ha egyszerűen nem megy? :/ sajnos gyerekkoromban rengeteget bántottak a suliban és ez teljesen tönkre tette az önbizalmam, azt hittem mostanra kinövöm de úgy látszik sokkal komolyabban sérültem lelkileg, mint hittem.
2014. febr. 26. 21:47
 8/25 A kérdező kommentje:
És légyszíves ha kérhetném ne viccelődjetek, elhiszem h másnak ez biztos nevetségesnek tűnik de számomra nem az. :(
2014. febr. 26. 21:48
 9/25 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen nyafognod. A párod nyilván azért van veled, mert tetszel neki. Tedd helyre az önbizalmad, mert ha így folytatod, elkergeted magad mellől a barátodat.


Egyébként hasonló cipőben jártam egyszer én is, de megoldottam, és nyilvánvalóan beláttam,hogy egy idióta vagyok. Ha gondolod írj privátban, és elmesélem, én hogyan szedtem magam össze. :)


21L

2014. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ne bnáts pls... Ma mrá fvüzetme ézs nme tudmo hgoy klel pslignoi :( Adko sponglit k?
2014. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!