Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket is irritál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is irritál, amikor egy fiú/férfi egy lány/nő miatt szerzett csalódása után az egész női nemet gyűlöli?

Figyelt kérdés

És ott panaszkodik nektek, hogy minden nő/lány r-banc!

Mert engem nagyon idegesít...



2014. febr. 27. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt fordítva is kérdezhetted volna, ugyanis sok nő egy csalódás miatt az egész férfi nemet gyűlöli. De nagy hülyeség 1-2 rossz tapasztalat alapján általánosítani.
2014. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noydra ***** válasza:
41%

Te hülye én már ffi-ként is unom.:D

Kivéve az olyanoknák, akik személyesen a barátaim, és tudom, hogy minden okuk megvan rá.

2014. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noydra ***** válasza:
Olyanoknál*
2014. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Idegesít. Pontosan tudom, hogy ezt csak azért mondják, mert kényelmesebb az összes nőt egy kalap alá venni és szidni, mint újra felkelni és tenni valamit. Ha ugyanis megkérdezed, hogy az anyukájukat/nővérüket is annak tartják-e, rögtön jön a magyarázkodás.


Más kérdés, hogy az ilyen emberrel inkább szóba se állok. Nincs végtelen időm, ami pedig van, azt inkább arra fordítom, akivel van esély értelmes kommunikációra.

2014. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányokat irritálja.

boldog kapcsolatban élek, és van nem egy fiú haverom aki azért fúj a nőkre, mert csalódtak, meg átverték őket. Engem is, de továbbléptem, és én boldog vagyok. Ők meg savanyúak. De ez fordítva is igaz. Sok lány fúj a fiúkra korábbi csalódások miatt. De ettől nem minden lány utálkozik.

2014. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt is azt tudom mondani, hogy ilyen (is lehet) az ember (no, ffi egyarant).


A kerdest arnyalja, hogy tobb a valogatos no mint ferfi.

Legtobben nem tudjak felmerni a helyzetuket es helyes, izmos, stb. pasit keresnek, meg ha sajat maguk is alulrol verik a 100 kilot es arcra sem helyesek.

Viszont talalnak egy olyan pasit, mert sokaknak mindegy mar, csak no legyen.

2014. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy a visszautasitasokat ki hogyan reagalja le az az eloeletetol is fugg, gyerekkor, csaladi legkor, stb.


Ha tobb rosszat tapasztalt mint jot, akkor nem fog pozitivan hozzaallni a dologhoz.


Persze mindket oldalrol konnyebb negativan lereagalni ezt.


Pl. A kerdezot irritalja a dolog, mert nemtudja megerteni/atelni a helyzetet, megkerdezni hogy mi bantja a masikat.

2014. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is több a negatív tapasztalat, mint a pozitív. Viszont nem utálkozom, nem gondolom úgy, hogy minden nő r-banc, csak nem tudok bennük megbízni. (Félreértés ne essék, ugyanúgy a férfiakban sem, csak őket nem kell elvennem feleségül.)
2014. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvan róla a véleményem, bár ha nem egy ember miatt érzi ezt, hanem nagyon sok csalódás érte, valahol azért kicsit meg is értem, ha haragszik "nőstényre-kanra". :) De irritálni nem irritál, hiszen engem nem érint.
2014. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!