Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem, ami kicsit aggaszt.17éves leszek nyáron és egy 25éves fiu akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Irtam neki,hogy végülis találkozhatunk,beszélgethetünk..én tudom,hogy nem szeretnék vele kapcsolatot,de ezt nem tudom hogyan mondjam el neki,vagy miről beszélgessek vele majd és a végén mit mondjak neki..azt szeretném vele közöli kedvesen,intelligensen ,hogy nem szeretnék tőle semmit,de azért lehetünk joban,stb.Egyszerüen nem tudok beszélgetni rendesen,mert mindig izgulok és tartok a másik kérdéseitől.Kérlek adjatok tanácsot,hogy mit is beszélgessün és hogy mondjam meg neki ?nagyon rendesek lennétek ,ha segitetek...köszi elore :))
2014. febr. 27. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is ott rontottad el, hogy ha nem akarsz semmit tőle, akkor minek adod alá a lovat azzal, hogy találkoztok? Lehet, hogy te nem akarsz többet, de ezzel őt bátorítod! Ha találkozol vele, közöld vele, hogy nem vonzódsz hozzá és nem lesz köztetek semmi ne tápláljon ilyen érzelmeket! Ha ezek után is marad akkor már lehet bármiről beszélgetni!
2014. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól hogy 25 éves, még lehet hogy jól el tudtok beszélgetni. Kérdezgesd minden féléről, mi a hobbija, meséljen a gyerekkoráról, a suliról ahova járt, stb. Aztán majd meglátod hogy alakul, de ne írd le előre, adj neki egy esélyt. Írd majd meg hogy alakult, akár priviben is. :)
2014. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
es miert nem? :)
2014. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit is beszélgessetek? Mondjuk ugyanazt, amit egy 18 évessel beszélgetnél.

Nyilván ha neki te keltetted fel az érdeklődését, akkor olyannak kedvel, amilyen vagy. Nem egy 25 éves nőt akar szeretni benned, hanem önmagadat.

Bármilyen témáról lehet vele beszélgetni, amiről bárki mással is beszélnél.

Azt meg, hogy nem akarnál járni vele, szerintem jobb az elején tisztázni, mert ha ámítod, hitegeted, majd a végén bejelented, hogy bocsi, nem, azzal egyrészt átvered, másrészt valószínűleg a barátságot is elrontod.

2014. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!