Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellene hogy kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene hogy kizáró ok legyen egy arany szemfog ismerkedésnél, egy fiatal jól ápolt rendes srác személyében? Ti hogy vélekedtek erről, elsősorban lányok véleménye érdekel

Figyelt kérdés

Egy ideje tetszett másokon az aranyfog, és mivel szép arányos a szemfogam ezért rászántam én is magamat hogy legyen egy, viszont amikor mosolygok, akkor idegen emberek megijednek tőlem vagy nem is tudom. Az öltözködésemre odafigyelek tehát nem valami román piaci árus imidzs-re kell gondolni.

21F


2014. febr. 28. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondold át a helyzetet, amikor egy lány mosolyogna rád arany szemfoggal :D Na?
2014. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. De lehet hogy nem állnám meg a fintorgást. Alapjából véve nem tetszenek az arany dolgok, a fok pedig különösen... "swag", "rajos". Nem tetszik.
2014. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha úgy mosolyogna egy lány. Na?
2014. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelne ha mellette szép fogai vannak
2014. febr. 28. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
jáj. hát nem tudom. ez eléggé cigányos az én szememben. nem tetszene.
2014. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene, akkor már sima fehéret csinálhatna, hogy ne legyen feltünõ a hiány. A western filmek jutnak róla eszembe, a fura fazonokkal.

De lehet másnak tetszik.

2014. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fogam megvan, csak külön koronát rakattam rá.
2014. febr. 28. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem borzasztó. Kb olyan sokkoló, mintha a fog hiányozna onnan. Nem is értem mi tetszik neked benne.

Tényleg olyan gengszteres, cigányos.

2014. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max. egy igazi gettóba elmegy egy négeren, aki brutál keménynek képzeli magát, na de kérem egy rendes srác aranyfoggal? Vicc.
2014. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Igénytelen, romás. Pont az a dolog, amiről azt hiszi, aki hordja, mennyire stílusos, közben meg tiszta röhej és kivagyi.
2014. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!