Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen ha reggel nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ha reggel nincs kőkemény merevedésem az jelezhet valamilyen szív, keringési problémát (szűz vagyok még, nem önkielégítek, nincs és nem is volt barátnőm)?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 16:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Thug life
2014. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mi?
2014. márc. 2. 16:46
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem feltétlenül, de áruld már el valamit, kérlek. Te minek élsz? Ha vallási meggyőződés miatt vagy ilyen, akkor nem szóltam semmit, de ha nem, akkor miért?
2014. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mi az hogy minek élek? Hogy mersz embertől ilyet kérdezni?? Szégyellhetnéd magad, akárkinek is hiszed magad, hogy mások élettől való jogát megkérdőjelezd...
2014. márc. 2. 16:53
 5/23 anonim ***** válasza:
szerintem igen, idősebb korban is kéne állnia, de ha nem használod, tényleg minek...
2014. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ha a szex hiányára utalsz, akkor a válaszom igen egyszerű, évekig próbálkoztam a jó csajoknál egynek sem kellettem, mindent megtettem hogy fejlődjek minden téren és kelljek a szép nekem tetsző lányoknak (tanulás, egzisztencia, test) de volt amin nem tudtam változtatni, amin igen nem volt elég, így nem volt soha senkim, nem lett senkim, beleuntam az állandó kudarcokba és hogy lehetőségeim határán harcolva küzdöttem meg mindazért ami sokaknak ölébe hullott és az sem volt elég, így nagy kínok árán, de sikerült belenyugodnom ebbe a helyzetbe és már nem próbálkozom mert nem látom értelmét még több csalódásnak, kudarcnak belerokkanna az így is meggyengült mentális egészségem, sikerült elfeledkeznem a vágyakról a lányok iránt, nagy megerőltetés és önuralom és gyógynövények meg antidepresszánsok is kellettek hozzá, de megérte mert nyugodt vagyok
2014. márc. 2. 16:59
 7/23 A kérdező kommentje:
5ös: Miért, minden férfinak van reggeli merevedése? Nem hinném főleg 24 évesen már...
2014. márc. 2. 16:59
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha 24 évesen még szűz vagy akkor nem mindegy? Ha eddig nem volt barátnőd ezután sem lesz.
2014. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
De te akkor minek élsz??? :D
2014. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért 9es hogy javitsam az arányokat és ne csak ilyen utolsó suttyók alkossák ezt a fajt mint te aki elvitatja az élet jogát mástól
2014. márc. 2. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!