Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam figyelmen kívül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam figyelmen kívül, hogy velem egy lány sem szeretne párkapcsolatot kialakítani, míg a lányt, akit kiszemeltem, még legalább hárman kinézték maguknak?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert egyszerre több barátnőt is szeretnék hirtelen, hanem csak ha elküld a lány a fenébe, akkor ő nem marad egyedül, nekem viszont nincs "B" tervem.

Olyasvalakit keressek inkább, aki iránt hasonló az érdeklődés az ellenkező nem részéről?


2014. márc. 3. 22:14
 1/3 Grim13 ***** válasza:
igen hagyd figyelmen kívül, ez viszont a fogalmazásgátló hatása: "Olyasvalakit keressek inkább, aki iránt hasonló az érdeklődés az ellenkező nem részéről?" Tehát olyan lányt akarsz akit szintén nem akar meghódítani egy férfi sem?, tudod a nőknek sem könnyű de más a szerep, ha te lennél a legjobb választás a te tököd is tele lenne olyan csajokkal aki nem jönnek be de ők szerelmesek beléd, attól hogy egy lányt/nőt sokan akarnak meghódítani attól még neked sikerülhet.... amúgy te így meg is kérdezed hogy "szeretnél párkapcsolatot kialakítani velem?", nincs B terv ... cö cö cö mi lehetne a B terv? mész a másik csajhoz -.-' tudod te mennyi nőn kell a legtöbb sorstársnak végigzongorázni mire "párkapcsolatot kialakít" vele!!!
2014. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmazásgátló? Teljesen jól értetted. Erre gondoltam.
2014. márc. 4. 10:38
 3/3 Grim13 ***** válasza:
igen fogalmazásgátló, mert ezt nekem megérteni nem egy elolvasás volt !
2014. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!