Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom miatt lettem ilyen beteges, vagy ez butaság?

Figyelt kérdés

3 évente egyszer elkapok valami torokgyulladást, de amúgy 1-2 náthán kívűl sosem vagyok beteg.

De most, mióta járok a barátommal (fél éve) november óta folyamatosan beteg vagyok. Először torokgyulladás, az elmúlt, arcüreggyulladás, aztán felfázás, aztán megint egy hosszabb arcüreggyulladás, aztán gombás fertőzés (barátomnál is tünetek kb. egyszerre) most meg nátha és eddig a barátom egyáltalán nem volt beteg, de most köhög.

Lehet, hogy tőle kaptam el ezeket, csak ő tünetmentes volt, ill. enyhe náthával megúszta?

Másnál volt ilyen, hogy új kapcsolata lett és ilyen beteges lett?

Semmi különleges helyen nem voltam, ugyanaz a suli, még ritkábban is jártam el, tényleg csak a barátom volt akivel sülve-főve együtt voltam.

Vagy ez tőle független? És ha mégsem, akkor majd hozzászokik a szervezetem? Tény, hogy előtte évekig nem volt senkim és most mindennap csókok, szex stb.


2014. márc. 3. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A pasi fekszik a kórházban autóbaleset után, az ágya mellett a feleségének mondja:

- Emlékszel drágám, amikor az első balesetem volt, akkor is mellettem voltál. Aztán amikor munkanélküli lettem, akkor is mellettem voltál. Később, amikor a vihar összedöntötte a házunk, akkor is mellettem maradtál. És most az újabb balesetnél szintén itt vagy mellettem. Tudod mire gondolok?

- Mire drágám?

- Arra, hogy qrrvára nem hozol nekem szerencsét!


Hát ilyen vagy te is!

2014. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!