Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye igazam van, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye igazam van, hogy nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig pasikkal mászkál és eléggé idegesít és már mondtam neki de őőőőő mindig azt mondja csak barátok..

Pfff

Ilyen nincs nekem sincs lány barátom mert azzal tuti basznék...


2014. márc. 3. 23:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Létezik fiú-lány barátság, de ha kiskoruk óta ismerik egymást és testvérszerűség, vagy mindkét félnek van párja, és persze mérsékletesen tudnak egymással viselkedni.
2014. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?:DD
2014. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Pedig van. Nekem az összes igaz barátom fiú, ovis korom óta.

L

2014. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tuti baszik valamelyikkel...
2014. márc. 3. 23:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Á ilyen nincs hogy fiú és lány barátság semmilyen téren hiába ismeri 10-20 éve
2014. márc. 3. 23:39
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

"Ilyen nincs nekem sincs lány barátom mert azzal tuti basznék..."

Igen, erre szoktam azt mondani, hogy a te fajtádnak tényleg nem létezik barátság az ellenkező neműekkel. De ha a fiúknak puncija lenne, akkor azonos nemű barátod se lenne, mert te tipikusan az vagy, akinek mindegy ki, csak megdughassa.


De megsúgom: az értelmes, puszta állati ösztönök hajszolásánál többre hivatott emberek körében ez némileg másképp működik.

2014. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lány barátom van, akikkel nem dugnék. Még több, akikkel nem dugok.
2014. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Fú, te, hallod, mennyire primitív egyed lehetsz. Nehogy már te döntsd el b*szod, hogy nekem milyen nemű/ek az igaz barátom/barátaim. Hány éves vagy, 14? Nyugodtan lepontozhatsz, nem is csodálkozom, ha ilyen debil embert megcsal, vagy elhagy a barátnője. kis gyökér.

#3 voltam.

2014. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A két legjobb barátom fiú, szóval tudom, hogy van barátság fiú és lány között. És nem tegnap óta, több mint 10 éve barátok vagyunk.


A kérdés az, hogy bízol-e a barátnődben. Ha nem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Ha igen, akkor meg mindegy, kikkel mászkál.

2014. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem csak valami provokatív jelleggel íródott a kérdés, akkor csatlakozok:) Normálisabb is lehetnél...

Már hogy ne lenne?! Ezek szerint nekem sincsenek lány barátaim akikkel naponta beszélek.... Gondolom nem tudod elképzelni, hogy valakinek nem mindegy, hogy kivel fekszik össze. Vagy, hogy össze fekszik-e egyáltalán valakivel érzelmek nélkül. Mert van ilyen is.

Na mindegy, ahogy ennyiből megismertelek mondhat bármit az ember úgy is a saját fejed után mész:D

2014. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!