Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ronda fiúként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda fiúként lehet esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyire nagyon vagy ronda? :D
2014. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van...
2014. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt nehéz leírni,képet pedig nem akarok feltenni.Te hogyan képzelsz el egy nagyon ronda fiút?
2014. márc. 3. 23:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Kezdjük az elején.mi a baj veled?kövér vagy?sportolj,fogyj le!rücskös-pattanásos vagy?húzzál bőrgyógyászhoz meg kozmetikushoz!ronda szemüveges kapafogú büdös zsíroshajú kockafejű 15-20éves vagy?mindenen lehet változtatni!
2014. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Van esély mindenkinek csak nem biztos akinek bejossz az neked is bejön
2014. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

-nem vagyok kövér,inkább vékony.sportolok rendszeresen,de csak kismértékben látszik :S pedig tényleg meg van a kaja és az edzés is.

-nincsenek pattanások/rücskök az arcomon

-nincsen szemüvegem,kapafogam és kockafejem sem


mindezektől függetlenül minden lány rondának tart.

2014. márc. 3. 23:55
 7/18 kismutyesz_ ***** válasza:
A szépség még mindig relatív.. Én ennek az oldalnak köszönhetően ismertem meg egy olyan el bűvölő lányt, aki nem tartja magát annyira szépnek, de az én szememben egy csiszolatlan gyémánt úgy ahogy van, külsőleg és belsőleg egyaránt. :) és még eddig nem találkoztam hozzá foghatóval..
2014. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Van egy ask.fm celeb csaj. Ő maga hát nem a legszebb, ráadásul mérhetetlenül buta, igénytelen, elviselhetetlen, sokszor rosszindulatú és primitív.

A pasija kifejezetten igénytelen, visszataszító, ragyás arcú, alpári stílusú, primitív, végtelenül buta.

Már több, mint egy éve együtt vannak. Szóval ezek alapján: igen, lehet, csak nem biztos, hogy egy művelt, okos, szépségkirálynő lesz az, aki majd járni akar veled.

2014. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de én nem vagyok primitív
2014. márc. 3. 23:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj a feltételezéseimért..nem értem.dobjál fel 1képet talán.
2014. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!