Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, ha fürdeni mentek mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, ha fürdeni mentek mások előtt öltöztök át?

Figyelt kérdés
Vettem úszóbérletet és ma már menni akarok,de olyan öltöző van,hogy nincs kabin ott kell öltözni mindenki előtt nem mintha rossz testem lenne ,mert vékony vagyok csak ilyenkor mindig csalódással jövök el ,mert akkora a mellem mint egy 14 évesnek és annyira szégyellem ezért inkább a wc-ben öltözök.
2014. márc. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyság nem egyenlő a jó testtel, a mellméreted meg gondolom fürdőruhában is látszik, szóval ne törődj vele.
2014. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,de én járok kondizni tehát jó testem van és mások is szoktak irigykedni csak a mellem gáz :/
2014. márc. 4. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gáz egy fenét, soha ne szégyenkezz emiatt. Sok férfi (pl. én is) épp hogy kis melleket szereti. Ami pedig a többi nőt illeti, miattuk aztán végképp ne aggódj, és ne rágódj azon, mit gondolhatnak rólad. Teljesen biztos lehetsz benne, hogy MINDEGYIKNEK - még azoknak is, akiket egyébként mindenki abszolút bombázónak lát - megvan a maga baja a saját testével, amivel nem elégedett.


Szóval nyugi, chill out, a kis mell egyáltalán nem gond, sőt, tök jó és még passzol is a fitness/kondi témához, amit csinálsz, szóval így vagy jó, ahogy vagy. :)

2014. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mellméret önmagában semmit nem ér.

Egy kövér nőnek is lehetnek hatalmas csöcsei, meg egy cingár vékonyka lánynak is.

Egyik simán ronda, másik meg inkább vicces, mert aránytalan.

A lényeg, hogy ha jó az alakod, legyen összhangban vele a melled. Ha vékony csontú, vékony, törékeny testalkatú lány vagy ne vágyj nagy mellekre. Nem is kell. Egyébként mekkora a mellméreted? Szabad érdeklődni? 75-80-85, A-B?

2014. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
70A mivel vékony vagyok nem lehet 80 as mell alatti körfogatom.
2014. márc. 4. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem a kis ciciket :)
2014. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!