Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A teltkarcsú, de csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A teltkarcsú, de csinos, szép arcú lányok után is megfordultok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 18:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
a husisabb típusúak után
2014. márc. 5. 18:49
 2/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a duci lányokat. :) Sőt, imádom. Még akár 90-95 kg-al is lehetsz szép, ha megfelelően öltözöl mellé. Szóval igen, Én meg. De ez az Én saját ízlésem, nem lehet ebből általánosítani :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ti viszont nem igen "fordultok meg" a mackósabb, de igényes, jóképű srácok után :D Legalábbis én ezt vettem észre.
2014. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Moszuke ***** válasza:
28%

én a lányok fejét abszolút nem nézem az utcán.

én csak jó alak után forgolódok ami meglepően ritka.

bár lehet, hogy csak a téli-őszi ruhák miatt látom így.

2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Már aki. :)

2014. márc. 5. 18:53
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, aztán azt mondom magamban hűűde nagy hátsó fertája van :)
2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nos, én nem szeretem a "húsisabb" meg "teltkarcsú" lányokat; viszont volt már olyan ducibb lány, akivel jártam is volna, ha nem lett volna barátnőm akkor.


Egyszerűen szép volt az arca és a személyisége is nagyon bejött. Úgyhogy igen, meg ugyan nem fordulok (egyébként sem szoktam), de jól megnézem az utcán, az biztos.

2014. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Örülök, ha dundin is csinos valaki, akár fiú, akár lány. Meg is nézem őket nemre való tekintet nélkül, pusztán az esztétikai élmény miatt. De azt Hozzáteszem, hogy a csinosan dundi kategória akkor tetszik, ha egészségesen dundi is egyben, nem szuszog hangosan es nem totyog nehézkesen a túlsúly miatt. 29N
2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Vagy telt vagy karcsú.

Nem kell szépítgetni,anélkül is értjük..

2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az a jó, ha nem túl vékony a lány.

Te mennyire vagy teltkarcsú? (Már ha terád vonatkozik a kérdésed.)

2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!