Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen gyakran láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran láttok sportos testalkatú lányokat? Megfordultok utánuk? A megjelenésük nőies.

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik kicsit izmosak, formásak, van szép fenekük meg mellük. Szóval vékonyak amúgy csak nem a megszokott értelemben. Háj az nincs rajtuk,de nem olyan felépítésűek, mint a modellek. És kifejezetten csinosan, dögösen öltözködnek. Láttok ilyeneket? Akár utcán, vagy szórakozóhelyen.

2014. márc. 5. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézegetni mostanában őket,mert minek ha egyik sem lehet soha az enyém,de még a közelükbe sem kerülhetek?....
2014. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem gyakoriak, de a legjobbak. :)
2014. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy láttam ilyen lányt. De szerintem bejönnének.
2014. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán lehet ilyet látni sajnos, de ha látok akkor jól megnézem igen.
2014. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Látok ilyen lányt, és elismerésem azért, mert megküzdött a sportosságáért. Más kérdés, hogy tartsa meg tőlem a 3 m távolságot.
2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:
100%

baromi ritka.. és nem a nőiességük miatt fordulok meg utánuk hanem a ritkaságuk miatt:)) értékelem ha valaki sportol.

a nőies nálam a kerekded, akár kissé hájas alakot jelenti. na egy fitt csaj nem feltétlen ilyen ugye..:) viszont ritka mint a fehér holló ezért nézni való!!:))

2014. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem gyakoriak, a hobbimból kifolyólag pedig nálam ez szinte alapkövetelmény, hogy a lányon is legyen egy kis izom :) 23F
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:
mennyire izmos? ilyesmi? [link]
2014. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akár olyasmi mint a linkelt kép,de azért nem ennyire szálkásra gondoltam. A hasa is talán már egy picit sok. Én is linkelek inkább.

[link]

[link]

Ő egy fitnesz modell amúgy. Csak versenyen néznek ki durván, a hétköznapokban meg sztem tökéletesek. Legalábbis ő.

2014. márc. 5. 19:58
 10/14 ASOT ***** válasza:

a 2. az nagyon tuti amit linkeltél.

Valahol reméltem h nem ennyire kockás :)

2014. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!