Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, ti hogyan ítélkeztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, ti hogyan ítélkeztek?

Figyelt kérdés

Ti, ha találkoztok egy jóképű/szép fiú/lánnyal, a gyengébbek kedvéért 10/8-10-es fiúval/lánnyal, és megtetszik nektek, összejönnétek vele, és ő is benne lenne, de később kiderülne róla, hogy belső értékeit tekintve nem igazán jó vagy buta, és egy másik fiú/lány, aki nem a legjóképűbb/leggyönyörűbb,10/5-7, de belsőleg megfelel az ízlíseteknek, okos, jó fej, stb, melyiket választanátok?

Tudom, hogy hülye kérdés.:P

De érdekelne, hogy a külső és a belső nektek mennyit számít.



2014. márc. 5. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
természetesen a másodikat. hiába néz ki jól, ha egyszer nem tud hozzászólni semmihez, sík hülye...az csak a makkomra való
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
42%

Mindkettő számít.

Ha kiderül h sötét mint az éjszaka akkor "megtartanám" szexre amíg nem jön olyan aki külsőre és belsőre is szép.

2014. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván az utóbbi tehát akinek vannak belső értékei


Tudod: "A külső megfog a belső megtart"

2014. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a belső sokkal fontosabb nagyságrendekkel,szóval engem annyira nem érdekelne a szépség,csak tudjak hozzá vonzódni és jól meglegyünk,ennyi igazából.

22/F

2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A külső felkelti a figyelmet, de a belső tart meg. Ugyan mi a csudáról beszélgessek valakivel, aki buta, ostobácska? Nekem kevés a külső egy párkapcsolatban, és nem is ez számít. Úgyhogy mindenképp a kevésbé szép, de értékes személyt választanám. Igaz, én már felnőtt vagyok, 18-20 év alatt még nem ennyire érettek a gyerekek, ők még felszínesek, és a külsőségre mennek.
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így egyikkel sem.
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mr. Truth ***** válasza:
Én nem jövök össze addig lánnyal amig a belső ertékeivel nem vagyok tisztában. Ilyen egyszerü
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
természetesen egyiket sem mivel az első az második találkozásra vissza taszító a másodikkal meg nem ismerkedik meg senki sem ._. és így nem tudja meg, hogy milyen is belsőleg
2014. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen! Mindkettő fontos.

Én úgy vagyok vele, hogy mind a kettő fontos.

Egyik nem létezik a másik nélkül számomra.


Ha valamelyik hiányzik akkor nem kell kapcsolatra.


Ha csak külsőre vonz akkor ahogy már írták azzal csak szex. De ha külsőre is tetszik és értelmes is akkor komolyabbra is el tudom képzelni.

2014. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!