Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a menzeszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a menzeszem meghozni már lassan 4 napja késik. Szűz vagyok 16 éves leszek meg kellene jönnie hiszen jövő hét kedden műtétem lesz és úgy nem tudnak meg műteni ha éppen meg van illetve még nem jött meg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
már előbb leírtuk, mivel
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hová? :O

Sajnos még nem nagyon értek itt semmit az imént regisztráltam :/

2014. márc. 5. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 nagy adag orgazmussal!
2014. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
orgazmussal tényleg lehet, nekem ált. pontos, de ha a várt nap reggelre nincs semmi és elmegyek a barátomhoz és ő istenesen meg* akkor utána meg szokott jönni.
2014. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De szűz vagyok és nincs barátom!
2014. márc. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!