Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kapcsolatban élnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban élnek vagy már volt kapcsolatuk, át tudják érezni azt, hogy valakit még soha nem szeretett senki?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel.
2014. márc. 7. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, mert én sem rögtön szerelmesen születtem. sőt a mostani barátnőm az, akit igazán szeretek szóval...
2014. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz. És voltam ilyen helyzetben, hirtelen megszeretett engem nagyon valaki és nagyon hihetetlen volt, nem bírtam felfogni. Ezért kell a türelem az ilyenekhez.
2014. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Legalábbis én igen. Volt időszak, mikor nagyon egyedül voltam, barátok se nagyon voltak mellettem, és úgy éreztem, senki sem szeret. Aztán voltam szerelmes, volt kapcsolatom, és akkor megéreztem, milyen az, ha szeretnek. Sajnos a kapcsolatnak vége lett pár hónapja, így most ismét egyedül vagyok (mármint nincs párom, de van sok jó barátom).


Szóval, a legtöbb szeretetre vágyó, normális ember, át tudja érezni, hiszen senki sem úgy született, hogy rögtön viszonzott szerelemben élt volna. Mindenki él át csalódások, érzi magát egyedül, mire megtapasztalja, milyen az, ha valaki tényleg szereti.

2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem.Valamennyire érezheti a súlyát,de teljesen biztosan nem tudja milyen érzés az,és ezt onnan szűrtem le,hogy még soha nem tudott senki segíteni nekem a helyzetemben,pedig többen próbáltak már,csak nekik ugye kapcsolat is összejött,meg ugye érdeklődtek is iránta a másik nemből,szóval nem tudta egyik sem milyen ez valójában...És pont ezért csak az tudja milyen valójában ez a helyzet,aki át is élte...
2014. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noydra ***** válasza:
Utolsó. A kettő szerintem nem függ össze...
2014. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pedig volt már kapcsolatom, de az nem jelentette azt, hogy igazán szerettek is.
2014. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
gondolom vagy kb 15 éves. szörnyüüüüü, ilyenkor még nem kell szeretni:D (elég ha mondod (ha fiu vagy))
2014. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok és lány...
2014. máj. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!